dzienniki

Artykuły - Dzienniki (60)

 • Nowojorski "Nowy Dziennik" tygodnikiem

  Nowojorski "Nowy Dziennik" tygodnikiem

  Ukazująca się w Nowym Jorku i pobliskich stanach gazeta "Nowy Dziennik" likwiduje po 45 latach codzienne wydanie. Od 14 stycznia 2016 roku będzie wychodzić jako tygodnik.
 • „Dziennik” Agnieszki Osieckiej

  „Dziennik” Agnieszki Osieckiej

  Pierwszy tom dzienników Agnieszki Osieckiej (obejmujący lata 1945-1950) ukazał się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.
 • "Nasz Dziennik": Pani prezydent szuka alibi

  "Nasz Dziennik": Pani prezydent szuka alibi

  Prezydent Warszawy rzadko której sprawy broniła z takim przekonaniem jak pomnika Czterech Śpiących na warszawskiej Pradze- podkreśla "Nasz Dziennik".
 • Notatka Anoszkina przekazana IPN

  Notatka Anoszkina przekazana IPN

  Dzienniki gen. Wiktora Anoszkina, znane jako tzw. notatka Anoszkina, zostały dziś przekazane Instytutowi Pamięci Narodowej. - Dzienniki stanowią jeden z najważniejszych dowodów na to, jaka była prawda o genezie stanu wojennego - powiedział prezes IPN Łukasz Kamiński.
 • W Ekstraklasie sezon wyprzedaży

  W Ekstraklasie sezon wyprzedaży

  Na kupca czekają: Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze i Korona Kielce. Do największych transakcji może dojść we Wrocławiu i w Warszawie.
 • Dziennik

  Dziennik

  "Dziennik" Jerzego Pilcha to wyjątkowa kronika, zapiski świetnego obserwatora otaczającej codzienności na przestrzeni lat 2009 - 2011.
 • "Nasz Dziennik": Jak sfinansować łupki?

  "Nasz Dziennik": Jak sfinansować łupki?

  Bariery wejścia do łupkowego biznesu są wysokie, ale eksploatacja opłacalna. "Nasz Dziennik" podaje przykład USA, gdzie skutkiem wykorzystania gazu łupkowego ceny energii elektrycznej spadły w ciągu trzech lat o ponad 50 proc. U nas tempo poszukiwań spada.
 • Dzienniki regionalne nadal w dół

  Dzienniki regionalne nadal w dół

  W listopadzie br. wszystkie duże dzienniki regionalne odnotowały spadek sprzedaży. Najwięcej czytelników straciła Gazeta Lubuska.
 • Ważne zmiany w kierownictwie "Dziennika Polskiego"

  Ważne zmiany w kierownictwie "Dziennika Polskiego"

  Maciej Kwaśniewski od wtorku pełni obowiązki redaktora naczelnego "Dziennika Polskiego" w Krakowie, zastępując dotychczasowego redaktora naczelnego Piotra Legutkę, który odchodzi z gazety - poinformowała we wtorek na swojej stronie internetowej Polskapresse.
 • "Nasz Dziennik" - Dokręcanie śruby zakonom

  Zgromadzenia zakonne i organizacje pożytku publicznego prowadzące zakłady opieki długoterminowej zostaną obciążone dodatkowym podatkiem od nieruchomości. To konsekwencja przygotowanej przez resort zdrowia ustawy o działalności leczniczej - czytamy w "Naszym Dzienniku".