Dzień Mężczyzny

Artykuły - Dzień Mężczyzny (8)

 • Dzień Mężczyzn - ktokolwiek o nim pamięta?

  Dzień Mężczyzn - ktokolwiek o nim pamięta?

  Żeby panom nie było smutno, niemal zaraz po Dniu Kobiet powinien być w Polsce obchodzony Dzień Mężczyzn.
 • Dzień Mężczyzny po twojemu

  Dzień Mężczyzny po twojemu

  Jest dużo mniej popularny, wiele osób o nim nie pamięta, a bywa nawet oskarżany o to, że jest sztuczną odpowiedzią na Dzień Kobiet. Nie przejmujcie się tym! Dzień Mężczyzny to wasze święto i macie prawo cieszyć się nim w pełni. A prezenty? Najlepiej zrobić je sobie samemu. W końcu każdy mężczyzna wie, co jest dla niego najlepsze.
 • Szykują się na dzień chłopaka

  Dzień Chłopaka obchodzony 30 września to jedna z nowo przyjętych i systematycznie rozwijających się inicjatyw. Jego poprzednikiem był Dzień Mężczyzny, którego tradycję zainaugurował w 1999 r. Trynidad i Tobago. Jest to święto międzynarodowe, które w Polsce przypada na 10 marca.
 • Święto rosyjskiego mężczyzny

  Święto rosyjskiego mężczyzny

  Najpierw było komunistyczne święto Armii Czerwonej. Teraz ten dzień nazywa się dniem Obrońcy Ojczyzny. Jednak tak naprawdę Rosja obchodzi dziś Dzień Mężczyzny.
 • Rosja świętuje Dzień Mężczyzny

  Najpierw było komunistyczne święto Armii Czerwonej. Teraz ten dzień nazywa się dniem Obrońcy Ojczyzny. Jednak tak naprawdę Rosja obchodzi dziś Dzień Mężczyzny.
 • Rosjanie obchodzą Dzień Mężczyzny

  Jest kraj, w którym mężczyźni nie są prześladowani przez feministki i z podniesionym czołem mogą mówić o równouprawnieniu. Rosja obchodzi dzisiaj Dzień Mężczyzny, dwa tygodnie przed dniem kobiet.
 • Rosjanie świętują Dzień Mężczyzn

  Rosjanie świętują Dzień Mężczyzn

  Dziś za naszą wschodnią granicą święto rosyjskiej armii, oficjalnie nazywane "dniem obrońcy ojczyzny". Jednak nieformalnie to po prostu święto mężczyzn. Jest ono obchodzone równie hucznie, jak Dzień Kobiet.
 • Światowy Dzień Mężczyzn?

  Radni Wiednia wystosowali list intencyjny do ONZ w sprawie ustanowienia Światowego Dnia Mężczyzn.