Dzień Matki

Artykuły - Dzień Matki (28)

 • Księżna Kate była zaskoczona gestem dzieci!

  Księżna Kate była zaskoczona gestem dzieci!

  Księżna Kate nie ma ostatnio najlepszego czasu, podobnie jak cała rodzina królewska. Po aferze, która wybuchła wraz z opublikowaniem wywiadu Meghan Markle, atmosfera na królewskim dworze stała się bardzo napięta. Dlatego jej dzieci postanowiły zrobić miłą niespodziankę mamie, by poprawić jej nieco humor.
 • Adam Małysz pochwalił się wyjątkowym zdjęciem z mamą

  Adam Małysz pochwalił się wyjątkowym zdjęciem z mamą

  Z okazji Dnia Matki legendarny polski skoczek narciarski Adam Małysz postanowił podzielić się z kibicami wyjątkową fotografią. Na swoim Instagramie pokazał się ze swoją mamą.
 • Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Sprawdź nasz poradnik

  Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Sprawdź nasz poradnik

  Mama jest najważniejszą osobą w życiu każdego dziecka - tego małego, a także trochę większego. Warto więc zadbać, by prezent dla niej był naprawdę wyjątkowy.
 • Dzień Matki

  Dzień Matki

  Słodkie serduszka, laurki, kwiaty i prezenty – w Dzień Matki można poczuć się naprawdę wyjątkowo.
 • ​Kwiatek na Facebooku - nowa reakcja na Dzień Matki

  ​Kwiatek na Facebooku - nowa reakcja na Dzień Matki

  Facebook, z okazji Dnia Matki, wprowadził siódmą reakcję na Facebooku - kwiatek.
 • Maj miesiącem wydatków

  Maj miesiącem wydatków

  Maj zawiera w sobie kumulację dni wolnych - zaczynając od długiego weekendu majowego, przez uroczystości kościelne, czyli Pierwszą Komunię Świętą, po Dzień Matki czy Dzień Dziecka. To wszystko sprawia, że staje się on prawdziwym maratonem wydatków. Najważniejsze, aby kontrolować własny budżet. Co możemy zrobić, gdy nie wystarczy nam gotówki na dodatkowe wydatki?
 • Mamy są silne

  Mamy są silne

  Dzień Matki to ten szczególny czas, gdy nagle przypominamy sobie, jak ważna jest w naszym życiu mama. Pierwsza kobieta, z którą mieliśmy kontakt. Pierwsza, która spojrzała w nasze oślepione światłem oczy. Pierwsza, która obdarzyła nas miłością i ta, dzięki której mogliśmy przyjść na ten świat.
 • Ile warta jest praca polskich mam?

  Ile warta jest praca polskich mam?

  Polskie społeczeństwo powoli przechodzi transformację. Utarte schematy zaczynają się zacierać, co nie oznacza, że wciąż nie funkcjonują. Kobiety stają się niezależne, piastują wysokie stanowiska i decydują o losie państw, a nawet świata. Niektóre z nich pracują na dwa etaty, ponieważ po powrocie z pracy muszą jeszcze wykonać szereg prac domowych, za które nie otrzymują już wynagrodzenia. Oczywiście musimy być sprawiedliwi i wiemy, że wielu mężczyzn nie boi się odkurzacza i pralki. Jednak tym razem, z okazji Dnia Matki, chcemy pochylić się nad pracą wszystkich mam. Postanowiliśmy policzyć, ile warte są zajęcia, które codziennie wykonują kobiety.
 • Polska mama przeznacza średnio 607 zł miesięcznie na utrzymanie dziecka

  Polska mama przeznacza średnio 607 zł miesięcznie na utrzymanie dziecka

  26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym dniu zarówno małe, jak i już zupełnie dorosłe dzieci podziękują mamom za ich miłość i troskę. Dla każdego z nas mama jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jak wynika z badania zrealizowanego przez MillwardBrown na zlecenie Biura Informacji Kredytowej, polskie matki mają jeszcze jeden wspólny mianownik - doskonale zarządzają domowymi finansami i już od najmłodszych lat edukują w tym zakresie swoje dzieci m.in. dając im kieszonkowe - średnio w wysokości 39 zł.

Filmy - Dzień Matki (4)

 • Znane mamy ze świata sportu. Które sportsmenki mają dzisiaj swoje święto. Wideo

  Kariera sportowca to wiele wyrzeczeń, nie tylko w sferze sportowej, ale także w prywatnej. Wśród kobiet często dochodzi jeszcze okres macierzyństwa. Które ze znanych sportsmenek są mamami?
 • Za co kochamy nasze mamy?

  Dzień Matki to szczególny dzień, w którym każda mama czuje się wyjątkowo. Za co kochamy nasze mamy? Za co jesteśmy im szczególnie wdzięczni? Zobaczcie, co na ten temat sądzą mieszkańcy Krakowa.
 • Gwiazdy przyznają, że najwięcej energii do działania dają im ich własne dzieci

  Macierzyństwo nie musi oznaczać końca kariery – przekonują gwiazdy polskiego show-biznesu. Dla Omeny Mensah, Nataszy Urbańskiej i Anny Głogowskiej to właśnie dzieci są źródłem energii do pracy zawodowej i inspiracji twórczej. Gwiazdy przyznają, że narodziny dzieci zmieniły ich sposób postrzegania świata i są źródłem największej życiowej satysfakcji.
 • "Jest mi wstyd za nas, za Polskę"

  Brakuje nam wyobraźni, wrażliwości, pieniędzy i pokory dla prawa - tak o walce z barierami architektonicznymi dla matek z wózkami i niepełnosprawnych mówi Elżbieta Radziszewska, minister ds. równego traktowania. O swoje prawa w Dniu Matki walczyły kobiety w całej Polsce.