Dzień Kobiet

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dzień kobiet (film w reż. Marii Sadowskiej) , Dzień kobiet (Film (2011) Reż.Maria Sadowska)

Artykuły - Dzień Kobiet (91)

Zdjęcia - Dzień Kobiet (23)

 • Polska Lokalna
  Dzień Kobiet w Szczecinie
 • Polska Lokalna
  Dzień Kobiet w Szczecinie
 • Polska Lokalna
  Dzień Kobiet w Szczecinie
 • Polska Lokalna
  Dzień Kobiet w Szczecinie
 • Polska Lokalna
  Dzień Kobiet w Szczecinie

Filmy - Dzień Kobiet (12)

 • Co Niemcy myślą o Polkach?

  8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Redakcja Deutsche Welle wyszła na ulice jednego z niemieckich miast, by zapytać tamtejszych mężczyzn, co sądzą o Polkach i czego życzą z okazji ich święta. Koniecznie zobaczcie!
 • Filip Bobek: Kobiety wydają pieniądze szybciej i lepiej

  8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet. Czy są powody, by świętująca wtedy płeć piękna określana była jako… słaba? Gwiazdy serialu „Singielka” zdradziły, w czym kobiety są lepsze od mężczyzn. - Kobiety są cierpliwsze i mają niesamowitą podzielność uwagi - przyznał Filip Bobek. Paulina Chruściel stwierdziła, że kobiety nie są lepsze, tylko dopiero w duecie z mężczyzną stanowią największą wartość. Czy to prawda, że pieniądze także wydają lepiej i… szybciej? (Agencja TVN/x-news)
 • Czego kobietom życzą znani mężczyźni?

  8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji gwiazdy polskiego show-biznesu postanowiły złożyć życzenia płci pięknej. - Przede wszystkim uśmiechu i wiecznego etapu rozkochania - powiedział Filip Bobek. - Dużo gotowania - zażartował Michel Moran. (Agencja TVN/x-news)
 • Większość pań z okazji Dnia Kobiet dostanie prezent

  Dzień Kobiet to dla większości kobiet i mężczyzn ważna okazja do świętowania. Uczcić ten dzień zamierza w tym roku 75 proc. panów – wynika z Barometru Providenta. Większość deklaruje zakup kwiatów, pozostali zdecydują się na drobny prezent. Co piąty mężczyzna nie planuje nic na ten dzień – to single albo osoby, które nie uznają tego święta. Wydatki zależą od wieku. Im młodszy mężczyzna, tym szerzej otworzy portfel. – Jak pokazują wyniki Barometru Providenta, 75 proc. badanych mężczyzn postanowiło w tym roku ponownie uczcić ten dzień. Ponad 60 proc. z nich kupi kwiaty, 20 proc. planuje kupić drobny prezent, a kilka procent zorganizuje przyjęcie lub poświęci trochę czasu swojej pani, żeby spędziła go w sposób, który uważa za najbardziej atrakcyjny – mówi Przemysław Kasza, ekspert ds. badań rynkowych w Provident Polska.