Dzień Dziecka

Artykuły - Dzień Dziecka (93)

 • Dzień Dziecka z Polsatem. Wśród gwiazd Michał Szpak, Sławomir i Cleo

  Dzień Dziecka z Polsatem. Wśród gwiazd Michał Szpak, Sławomir i Cleo

  W niedzielę (2 czerwca) w Lubartowie odbył się specjalny koncert z okazji Dnia Dziecka. Publiczności pod sceną i widzom telewizji Polsat zaprezentowali się w m.in. Michał Szpak, Sławomir, Cleo, Ewelina Lisowska, Feel i 4Dreamers. Na koncercie zabrakło natomiast Roksany Węgiel, której samochód został zatrzymany przez policję.
 • Wydajemy coraz więcej na prezenty dla dzieci

  Wydajemy coraz więcej na prezenty dla dzieci

  Program 500 plus spowodował, że możliwości rodziców i realne wydatki na prezenty dla ich pociech stale rosną. Rodzice w Polsce wydają na szczególne okazje dla swoich dzieci właśnie około 500 zł - wyliczają eksperci.
 • Świat dzieci

  Świat dzieci

  Powiedzieć, że dzieci mają bogatą wyobraźnię to nic nie powiedzieć. Nam, dorosłym, ciężko jest pojąć, co dzieje się w głowach naszych pociech, bo z wiekiem zatraciliśmy zdolność spontanicznej radości.
 • Baw się z dzieckiem nie tylko w dzień dziecka!

  Baw się z dzieckiem nie tylko w dzień dziecka!

  Wspólna zabawa rozwija dzieci i powoduje, że rodziny są szczęśliwsze - takie wnioski płyną z raportu LEGO Play Well, przygotowanego na podstawie badania z udziałem 13 000 dzieci i rodziców z 9 krajów. Zabawa uszczęśliwia nie tylko najmłodszych, ale i rodziców, którzy, wchodząc w kreatywny, dziecięcy świat, sami mogą znowu poczuć się jak dzieci. Zbliża się 1 czerwca – z tej okazji chcemy podarować naszym pociechom coś wyjątkowego. Niech będzie to prezent, którym cała rodzina będzie mogła się bawić nie tylko w ten szczególny dzień, ale każdego dnia.
 • Prezenty na Dzień Dziecka

  Prezenty na Dzień Dziecka

  ​Dzień Dziecka za pasem. Dorośli znów nerwowo biegają po sklepach szukając odpowiedniego prezentu. Wszystkim, którzy jeszcze nie dokonali wyboru przedstawiamy nasz poradnik. Każdą z opisanych poniżej zabawek testowaliśmy na dzieciach.
 • ​RMF FM kupi sprzęt ratujący życie dzieciom

  ​RMF FM kupi sprzęt ratujący życie dzieciom

  Także w tym roku RMF FM dzięki pomocy słuchaczy przyczyni się do ratowania wielu chorych dzieci. Tradycyjnie w Dzień Dziecka specjalna edycja loterii RMF FM Szczęśliwa 13-tka zorganizowana zostanie właśnie dla nich. Dochód z sms-ów wysyłanych tego dnia przez słuchaczy zostanie przekazany do szpitala im św. Jadwigi w Rzeszowie, w którym od dwóch lat działa Klinika Alergologii i Mukowiscydozy.
 • Za co powinniśmy dziękować dzieciom?

  Za co powinniśmy dziękować dzieciom?

  Na Dzień Matki dostajemy piękne laurki. Na Dzień Taty również. Są w nich słowa „kocham” i „dziękuję”. I jeszcze przymiotniki: „najlepsza”, „najcudowniejszy”, „najwspanialsza”.
 • Co leżało w naszej naturze

  Co leżało w naszej naturze

  63 proc. mam będąc dziećmi najbardziej lubiło podwórkowe zabawy, takie jak berek czy ciuciubabka. Dziś stanowią one atrakcję dla zaledwie 23% najmłodszych. Wyparły je liczne gadżety, setki kanałów w TV oraz szeroka oferta zabawek. W Dniu Dziecka trudno więc dzisiejszym maluchom zrobić dużą niespodziankę. Dlatego planując jak spędzimy z dziećmi ich święto i jakie zaproponujemy im atrakcje, których jeszcze nie miały okazji spróbować sięgnijmy do doświadczeń z własnego dzieciństwa. Przypomnijmy sobie, co leżało w naszej naturze, gdy byliśmy mali – a potem zabierzemy swoje pociechy do niezwykłej, pełnej przygód krainy naszych zabaw. Nie zapomnijmy wziąć ze sobą także ulubionych, dziecięcych przysmaków!
 • Nie kupuj dużych prezentów

  Nie kupuj dużych prezentów

  ​Szał prezentowy trwa. Wielu rodziców z przerażeniem odkryło, że za trzy dni będzie Dzień Dziecka, a oni ciągle nie mają prezentu. Zaczyna się nerwowe bieganie po sklepach i przeszukiwanie sieci.
 • Dzień Dziecka z Lorienkiem!

  Dzień Dziecka z Lorienkiem!

  Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 27-go maja na festyn z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!

Filmy - Dzień Dziecka (6)