Dzień Dziecka

Artykuły - Dzień Dziecka (154)

 • Baw się z dzieckiem nie tylko w dzień dziecka!

  Baw się z dzieckiem nie tylko w dzień dziecka!

  Wspólna zabawa rozwija dzieci i powoduje, że rodziny są szczęśliwsze - takie wnioski płyną z raportu LEGO Play Well, przygotowanego na podstawie badania z udziałem 13 000 dzieci i rodziców z 9 krajów. Zabawa uszczęśliwia nie tylko najmłodszych, ale i rodziców, którzy, wchodząc w kreatywny, dziecięcy świat, sami mogą znowu poczuć się jak dzieci. Zbliża się 1 czerwca – z tej okazji chcemy podarować naszym pociechom coś wyjątkowego. Niech będzie to prezent, którym cała rodzina będzie mogła się bawić nie tylko w ten szczególny dzień, ale każdego dnia.
 • Prezenty na Dzień Dziecka

  Prezenty na Dzień Dziecka

  ​Dzień Dziecka za pasem. Dorośli znów nerwowo biegają po sklepach szukając odpowiedniego prezentu. Wszystkim, którzy jeszcze nie dokonali wyboru przedstawiamy nasz poradnik. Każdą z opisanych poniżej zabawek testowaliśmy na dzieciach.
 • ​RMF FM kupi sprzęt ratujący życie dzieciom

  ​RMF FM kupi sprzęt ratujący życie dzieciom

  Także w tym roku RMF FM dzięki pomocy słuchaczy przyczyni się do ratowania wielu chorych dzieci. Tradycyjnie w Dzień Dziecka specjalna edycja loterii RMF FM Szczęśliwa 13-tka zorganizowana zostanie właśnie dla nich. Dochód z sms-ów wysyłanych tego dnia przez słuchaczy zostanie przekazany do szpitala im św. Jadwigi w Rzeszowie, w którym od dwóch lat działa Klinika Alergologii i Mukowiscydozy.
 • Za co powinniśmy dziękować dzieciom?

  Za co powinniśmy dziękować dzieciom?

  Na Dzień Matki dostajemy piękne laurki. Na Dzień Taty również. Są w nich słowa „kocham” i „dziękuję”. I jeszcze przymiotniki: „najlepsza”, „najcudowniejszy”, „najwspanialsza”.
 • Co leżało w naszej naturze

  Co leżało w naszej naturze

  63 proc. mam będąc dziećmi najbardziej lubiło podwórkowe zabawy, takie jak berek czy ciuciubabka. Dziś stanowią one atrakcję dla zaledwie 23% najmłodszych. Wyparły je liczne gadżety, setki kanałów w TV oraz szeroka oferta zabawek. W Dniu Dziecka trudno więc dzisiejszym maluchom zrobić dużą niespodziankę. Dlatego planując jak spędzimy z dziećmi ich święto i jakie zaproponujemy im atrakcje, których jeszcze nie miały okazji spróbować sięgnijmy do doświadczeń z własnego dzieciństwa. Przypomnijmy sobie, co leżało w naszej naturze, gdy byliśmy mali – a potem zabierzemy swoje pociechy do niezwykłej, pełnej przygód krainy naszych zabaw. Nie zapomnijmy wziąć ze sobą także ulubionych, dziecięcych przysmaków!
 • Nie kupuj dużych prezentów

  Nie kupuj dużych prezentów

  ​Szał prezentowy trwa. Wielu rodziców z przerażeniem odkryło, że za trzy dni będzie Dzień Dziecka, a oni ciągle nie mają prezentu. Zaczyna się nerwowe bieganie po sklepach i przeszukiwanie sieci.
 • Dzień Dziecka z Lorienkiem!

  Dzień Dziecka z Lorienkiem!

  Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 27-go maja na festyn z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!
 • Maj miesiącem wydatków

  Maj miesiącem wydatków

  Maj zawiera w sobie kumulację dni wolnych - zaczynając od długiego weekendu majowego, przez uroczystości kościelne, czyli Pierwszą Komunię Świętą, po Dzień Matki czy Dzień Dziecka. To wszystko sprawia, że staje się on prawdziwym maratonem wydatków. Najważniejsze, aby kontrolować własny budżet. Co możemy zrobić, gdy nie wystarczy nam gotówki na dodatkowe wydatki?
 • Poseł-junior pyta KOD: Bronicie układów z PRL?

  Spektakularne wystąpienie posła-juniora Franciszka Dąbrowy podczas XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.
 • Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Wielu rodziców obawia się nadejścia tego dnia. Niektórzy od miesiąca lub dłużej czatują na promocje w sklepach z zabawkami, zamawiają paczki u dostawców z całego świata i drobią nerwowo w oczekiwaniu na przesyłkę. Słowem stają na głowie, aby zdobyć dla swoich pociech prezent doskonały.

Filmy - Dzień Dziecka (5)