Biznes - „Dzień dobry

Artykuły - „Dzień dobry (10)

 • Dobre nastroje

  Już na dzień dobry kontrakt na WIG20 pokonuje barierę w postaci oporu 2460-2465 pkt., otwierając sobie drogę do tegorocznych maksimów. Warszawski parkiet wreszcie wykorzystuje sprzyjające okoliczności kreowane przez zagraniczne giełdy. Dziś USA i Londyn mają wolne, ale rynek czeka na wystąpienie Draghiego.
 • Porozumienie o potrąceniu wierzytelności.

  Raport bieżący nr 51/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweDzień dobry Panu(i) Raport bieżący nr: 51 / 2013 Data sporządzenia: 2013-12-27 Temat: Porozumienie o potrąceniu wierzytelności Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Treść: Zarząd Domu Maklerskiego IDM Spółka Akcyjna (dalej "DM IDM S.A."), stosownie do treści §5 ust. 1 pkt 3 w związku z §9 Rozporzą
 • Na dzień dobry dostaniesz 5 procent zniżki

  Na dzień dobry dostaniesz 5 procent zniżki

  W najbliższym czasie raty kredytów hipotecznych mogą wzrastać. Ceny ofertowe nadal spadają w większości lokalizacji. Od lata 2008, kiedy mieliśmy szczyt mieszkaniowej hossy, mieszkania w 15 największych polskich miastach, potaniały średnio o 14 proc. Co piąty właściciel sprzedawanego mieszkania jest chętny do obniżki ceny średnio o 5 proc. - to główne tezy raportu Polski Rynek Nieruchomości przygotowanego przez Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.
 • Złoty może umocnić się do końca tygodnia

  To bez wątpienia był dzień dobrych wiadomości.
 • Znowu dzwoni bank...

  Znowu dzwoni bank...

  - Dzień dobry. Dzwonię z banku z dość ważną informacją. Zanim podam szczegóły, proszę o weryfikację. Zadam pani/panu kilka pytań - tak najczęściej zaczyna się rozmowa z pracownikiem banku.
 • Emeryt odwraca hipotekę

  Emeryt odwraca hipotekę

  - Dzień dobry, to znowu ja. I jak tam prace nad hipoteką odwróconą? - Pracownicy resortu finansów przywykli do telefonów starszego pana, który kilka tygodni temu objął nieformalny nadzór nad przygotowaniami polskiej wersji reverse mortgage.
 • W Niemców uderzą wyższymi podatkami?

  W Niemców uderzą wyższymi podatkami?

  W wrześniu wybory parlamentarne w Niemczech - nowa władza na dzień dobry będzie musiała po pierwsze powiedzieć ludziom, że nie stać kraju na obniżenie podatków. Po drugie zaś szybko je podnieść, najpóźniej od roku 2011. Powodem jest oczywiście recesja - napisał dziennik "Die Welt".
 • Korekta na dzień dobry

  Piątkowy poranek przynosi odreagowanie wczorajszego silnego osłabienia dolara wobec europejskich walut. O godzinie 9:11 kurs EUR/USD testował poziom 1,2674, GBP/USD 1,8882, a USD/CHF 1,2559, wobec nocnych ekstremów odpowiednio na poziomach 1,2712, 1,8819 i 1,2519.
 • Agora i KGHM w centrum

  Na "Dzień dobry" ostatniej przedświątecznej sesji indeks WIG20 uporał się z poziomem 3 tys. punktów.