Dzień Dobry TVN

Artykuły - Dzień Dobry TVN (224)

Filmy - Dzień Dobry TVN (28)

 • Jerzy Pilch w rozmowie z Magdą Mołek w "Dzień Dobry TVN"

  Magda Mołek spotkała się z Jerzym Pilchem. W szczerej, intymnej rozmowie pisarz opowiedział o swojej chorobie i ograniczeniach nią spowodowanych. Mówił również o operacji, córce i pracy u Andrzej Mleczki. Cała rozmowa już w sobotę, 21 maja, w "Dzień Dobry TVN".
 • Anna Kalczyńska: Będę musiała wydeptać swoje miejsce

  Jarosław Kuźniar dołączył do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wydania codzienne programu będzie prowadził w parze z Anną Kalczyńską, z którą współpracował niegdyś w TVN24. Przez osiem lat prowadzenia "Wstajesz i wiesz" Kuźniar dał się poznać jako bezkompromisowy dziennikarz, stał się też obiektem krytyki internautów. Zdaniem niektórych mediów Anna Kalczyńska ma ocieplić jego wizerunek. Prezenterka twierdzi jednak, że to ona będzie musiała walczyć o swoje miejsce w programie. – Jarek znany jest z tego, że jest bezkompromisowym solistą, z drugiej strony jest też bardzo wyluzowany podczas prowadzenia programów informacyjnych, więc on nie będzie musiał zmieniać stylu, natomiast ja będę musiała wydeptać swoje miejsce, żeby nie zostać zmarginalizowaną – mówi Anna Kalczyńska.
 • Angelika Fajcht miała zagrać na gitarze bez strun

  Angelika Fajcht zasłynęła występem w "Dzień Dobry TVN" wraz z Patrycją "Patty" Dłutkiewicz. Modelka grała na praworęcznej gitarze lewą ręką, co szybko zauważyli internauci. Fajcht zapewnia, że miało być jeszcze bardziej widowiskowo. Pierwotnie zakładano, że gitara, na której zagra modelka nie będzie miała strun.
 • Jak dobrać legginsy do figury?

  Stylistka Ewelina Rydzyńska opowiedziała o tym, jak należy odpowiednio dobrać legginsy do figury. Rydzyńska udowodniła, że nie tylko szczupłe kobiety mogą pozwolić sobie na legginsy.