Dzień Dobry TVN

Artykuły - Dzień Dobry TVN (134)

 • Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Po tym, jak w poniedziałek, 13 lipca, Justyna Pochanke zrezygnowała z prowadzenia "Faktów", stacja TVN poinformowała, że do ekipy tego programu informacyjnego dołączy Piotr Kraśko. Dziennikarz nie będzie już prowadził "Dzień Dobry TVN", co oznacza, że potrzebny będzie nowy gospodarz, który zajmie jego miejsce. Z informacji PAP Life wynika jednak, że w wakacje nowy prowadzący się nie pojawi. Odnowiony skład zespołu gospodarzy programu poznamy bliżej jesieni.
 • "Dzień Dobry TVN" znika z ramówki!

  "Dzień Dobry TVN" znika z ramówki!

  Ta wiadomość z pewnością nie spodoba się fanom programu "Dzień Dobry TVN". Wiele wskazuje na to, że w show będą spore zmiany! Czy program "w starej wersji" zniknie z anteny?
 • Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"?

  Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"?

  Tym wpisem Marcin Prokop mocno zmartwił swoich wiernych fanów! Prowadzący program "Dzień Dobry TVN" zamieścił bowiem zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dorota Wellman, a w opisie zawarł słowa pożegnania...
 • Jest decyzja KRRiT w sprawie materiału "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku z BTS

  Jest decyzja KRRiT w sprawie materiału "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku z BTS

  W styczniu 2020 roku w programie "Dzień Dobry TVN" pojawił się kontrowersyjnie komentowany przez prowadzących materiał o wokaliście koreańskiego zespołu BTS, Jungkooku. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję w tej sprawie.
 • Kamil Bednarek odmieniony w "Dzień dobry TVN". O co pytała Kinga Rusin?

  Kamil Bednarek odmieniony w "Dzień dobry TVN". O co pytała Kinga Rusin?

  W "Dzień dobry TVN" Kamil Bednarek zaprezentował swój nowy singel "Bądź przy mnie" prosto z ogrody. Sporą ciekawość u prowadzącej Kingi Rusin wzbudził odmieniony wizerunek wokalisty.
 • "Dzień Dobry TVN": Kiedy zadebiutują nowi prowadzący?

  "Dzień Dobry TVN": Kiedy zadebiutują nowi prowadzący?

  Już w najbliższy czwartek, 5 marca, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący "Dzień Dobry TVN".
 • Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN": Będziemy się wspierać

  Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN": Będziemy się wspierać

  W popularnym programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" już od marca będzie można zobaczyć nowych prowadzących. Do dotychczasowej ekipy dołączą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Dla obojga nowa rola jest dużym wyzwaniem. Mają nadzieję, że podobna energia i wzajemna życzliwość pomogą im zyskać sympatię widzów. Tłumaczą, że od samego początku znajomości bardzo dobrze się ze sobą dogadują. Porozumienie pragną wykorzystać podczas wspólnej pracy w studiu nagraniowym.
 • Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

  Podczas wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN-u poznaliśmy nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN".
 • "Dzień Dobry TVN": Nowa godzina emisji

  "Dzień Dobry TVN": Nowa godzina emisji

  Od 2 marca program "Dzień Dobry TVN" nadawany będzie w godzinach 8-11.30, rozpocznie się więc o pół godziny później niż obecnie.
 • Quebonafide w dziwnym wywiadzie w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop komentuje

  Quebonafide w dziwnym wywiadzie w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop komentuje

  Wizyta rapera Quebonafide w "Dzień dobry TVN" odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Marcin Prokop odniósł się do komentarzy, jakie pojawiły się po wyemitowaniu wyjątkowo osobliwego wywiadu z Quebo.

Filmy - Dzień Dobry TVN (30)

 • Adam Ilczyszyn: Rany wyglądały na bardziej cięte niż kłute

  Gdy niedzielnej nocy gdańszczanie zebrali się, by z prezydentem miasta Pawłem Adamowiczem wysłać "Światełko do nieba", nie przypuszczali, że następnego dnia będą musieli go pożegnać. Został on zaatakowany nożem podczas finału WOŚP w Gdańsku. Kierownik sceny Adam Ilczyszyn był pierwszą osobą, która udzieliła pomocy prezydentowi tuż po ataku. – Wyglądał jakby cukier mu spadł, jakby mdlał – wyjaśnił. – Ja tamowałem wypływ krwi, a sanitariuszka masowała serce – wspominał. Jak z jego perspektywy wyglądała ta akcja ratunkowa? (x-news/TVN)
 • Czy zarobki powinny być jawne?

  Ostatnio w mediach pojawiła się wiadomość, że dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w Narodowym Banku Polskim podobno zarabia tylko nieznacznie mniej od kanclerz Angeli Merkel, ale za to dużo więcej od premiera Wielkiej Brytanii, prezydenta Francji czy Rosji. Według niektórych doniesień prasowych Martyna Wojciechowska może zarabiać nawet 80 tysięcy złotych. Nie wiadomo jednak, ile dokładnie, ponieważ NBP - zgodnie z prawem - wysokości zarobków pani dyrektor ujawnić nie chce. Czy zarobki urzędników powinny być jawne? Dlaczego Polacy niechętnie rozmawiają o wysokości swojego wynagrodzenia? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedział socjolog Tomasz Sobierajski.
 • Jerzy Pilch w rozmowie z Magdą Mołek w "Dzień Dobry TVN"

  Magda Mołek spotkała się z Jerzym Pilchem. W szczerej, intymnej rozmowie pisarz opowiedział o swojej chorobie i ograniczeniach nią spowodowanych. Mówił również o operacji, córce i pracy u Andrzej Mleczki. Cała rozmowa już w sobotę, 21 maja, w "Dzień Dobry TVN".
 • Anna Kalczyńska: Będę musiała wydeptać swoje miejsce

  Jarosław Kuźniar dołączył do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wydania codzienne programu będzie prowadził w parze z Anną Kalczyńską, z którą współpracował niegdyś w TVN24. Przez osiem lat prowadzenia "Wstajesz i wiesz" Kuźniar dał się poznać jako bezkompromisowy dziennikarz, stał się też obiektem krytyki internautów. Zdaniem niektórych mediów Anna Kalczyńska ma ocieplić jego wizerunek. Prezenterka twierdzi jednak, że to ona będzie musiała walczyć o swoje miejsce w programie. – Jarek znany jest z tego, że jest bezkompromisowym solistą, z drugiej strony jest też bardzo wyluzowany podczas prowadzenia programów informacyjnych, więc on nie będzie musiał zmieniać stylu, natomiast ja będę musiała wydeptać swoje miejsce, żeby nie zostać zmarginalizowaną – mówi Anna Kalczyńska.