dzień dobry

Artykuły - Dzień dobry (184)

 • Domowy trening ogólnorozwojowy

  Domowy trening ogólnorozwojowy

  Trening ogólnorozwojowy to forma, która sprawdzi się u początkujących, a także w sytuacji, kiedy wracamy do aktywności po dłuższej przerwie lub kontuzji. Wszechstronnie rozwija ciało i może być stosowany w okresach przygotowawczych w lekkiej atletyce, sportach drużynowych czy sportach siłowych.
 • To demontaż OFE!

  To demontaż OFE!

  Gościem Radia PIN był dziś profesor Marek Góra ze Szkoły Głównej Handlowej, współtwórca reformy emerytalnej. Poniżej zapis rozmowy.
 • Nowak: Zmniejszy się prezydenckie Bizancjum

  Nowak: Zmniejszy się prezydenckie Bizancjum

  Prezydentura Bronisława Komorowskiego jest dużo skromniejsza. Budżet się nie zwiększy. Z tego, co wiem, będzie też redukcja etatów - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Sławomir Nowak.
 • Waszczykowski: Trzeba było krzyczeć, wołać...

  Waszczykowski: Trzeba było krzyczeć, wołać...

  Jeśli stan lotniska i stan pogody był taki, że nie pozwalał na lądowanie, trzeba było krzyczeć, wołać, zatrzymać, wjechać ciężarówką na to lotnisko i pokazać pilotom, że nie można tam lądować - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Witold Waszczykowski.
 • Szef klubu PO: Postawa PiS to dla nas skarb

  Szef klubu PO: Postawa PiS to dla nas skarb

  Nie będzie przesunięcia w PO na lewo, jeżeli Palikotowi program partii nie odpowiada, nie uronię po nim łzy - powiedział szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Tomasz Tomczykiewicz w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • TVN szykuje popołudniowe show

  TVN szykuje popołudniowe show

  Telewizja TVN jesienią planuje zmiany w swojej popołudniowej ramówce. Trwają prace nad codziennym programem, który będzie popołudniową wersją "Dzień Dobry TVN".

Filmy - Dzień dobry (4)

 • "Dzień dobry, kocham cię!"

  Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców: albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
 • Włoska piosenkarka znowu śpiewa po polsku!

  Marzia Gaggoli powraca! Piosenkarka znów zaśpiewała w naszym ojczystym języku. I to jak! Zwana włoską Lady GaGą piosenkaraka sama uczy się różnych języków i pisze w nich piosenki. Tym razem nagrała utwór o tytule "Dzień Dobry".
 • Olejniczak: Mówią mi "dzień dobry", nie "do widzenia"

  Gościem Przesłuchania RMF FM był eurodeputowany SLD Wojciech Olejniczak
 • "Dzień dobry, panie Kombi"

  Zespół Kombi to jeden z zespołów, który pojawi się na festiwalu Top Trendy 2008.