dzień dobry

Artykuły - Dzień dobry (96)

Filmy - Dzień dobry (6)

 • Czy w tworzenie telewizji "na żywo" wkalkulowane są błędy?

  Anna Kalczyńska prowadząca program ,,DD TVN" jest zdania, że nie da się uniknąć wpadek. Nam opowiedziała o tej, którą najbardziej zapamiętała.
 • Kinga Rusin o zmianach w Dzień Dobry TVN

  W czasie przerwy wakacyjnej zostało wyremontowane studio Dzień Dobry TVN.
 • "Dzień dobry, kocham cię!"

  Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców: albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
 • Włoska piosenkarka znowu śpiewa po polsku!

  Marzia Gaggoli powraca! Piosenkarka znów zaśpiewała w naszym ojczystym języku. I to jak! Zwana włoską Lady GaGą piosenkaraka sama uczy się różnych języków i pisze w nich piosenki. Tym razem nagrała utwór o tytule "Dzień Dobry".