Dzień czekolady

Artykuły - Dzień czekolady (5)

 • Dawid Ogrodnik jako postać nie z tego świata

  Dawid Ogrodnik jako postać nie z tego świata

  "Dzień czekolady" jest dla Dawida Ogrodnika debiutem w kinie familijnym. W tym obrazie wciela się w magiczną postać Skoczka Czasu, który pomaga głównym bohaterom, przyjmując zapłatę w czekoladzie.
 • "Dzień czekolady" [recenzja]: Zegar pomysłów

  "Dzień czekolady" [recenzja]: Zegar pomysłów

  Polskie kino familijne od kilku lat przeżywa mały renesans - producenci wreszcie przypomnieli sobie o najmłodszych widzach i przynajmniej raz do roku oferują nam rodzimą produkcję dedykowaną dzieciom. Po filmie fantasy "Za niebieskimi drzwiami" i przygodowych "Tarapatach" na ekrany wchodzi baśniowy "Dzień czekolady". Czas jednak nie sprzyja polskim twórcom, bo dzieło Jacka Piotra Bławuta to kolejny dowód na to, że w opowiadaniu familijnych historii wyszliśmy z wprawy. I nie są temu w stanie zaradzić ani efekty specjalne, ani plejada gwiazd na drugim planie...
 • Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, w filmie "Dzień czekolady"

  Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, w filmie "Dzień czekolady"

  Zbigniew Wodecki był artystą, który łączył pokolenia. Od lat zachwycał talentami i niesamowitym charakterem. Multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, aranżer, aktor, prezenter, osobowość sceniczna odszedł dwa lata temu. Okazuje się, że syn Katarzyny Wodeckiej-Stubbs - Leo, poszedł w ślady dziadka. Nastolatka już wkrótce zobaczymy na kinowych ekranach.
 • "Dzień czekolady": Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

  "Dzień czekolady": Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

  Już 31 maja na ekrany polskich kin wejdzie film familijny "Dzień czekolady". Nagrodzony w Cannes scenariusz do tego obrazu, tak bardzo zaciekawił Magdalenę Cielecką, że zgodziła się na odważną metamorfozę, wcielając się w postać mężczyzny. Co takiego spodobało jej się w tym projekcie?
 • "Dzień czekolady": Wnuk Zbigniewa Wodeckiego Leo Stubbs zagrał w filmie

  "Dzień czekolady": Wnuk Zbigniewa Wodeckiego Leo Stubbs zagrał w filmie

  Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu familijnego zatytułowanego "Dzień czekolady". Scenariusz produkcji został nagrodzony na festiwalu filmowym w Cannes, a w obsadzie znaleźli się m.in.: Dawid Ogrodnik, Magdalena Cielecka, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Kot, a także wnuk Zbigniewa Wodeckiego - Leo Stubbs.

Filmy - Dzień czekolady (1)