dziecko pogryzione przez psa

Artykuły - Dziecko pogryzione przez psa (1)

 • Półtoraroczne dziecko pogryzione przez psa

  Półtoraroczne dziecko pogryzione przez psa

  Półtoraroczny chłopczyk został pogryziony przez psa rasy husky w Siemianowicach Śląskich. Doszło do tego w mieszkaniu właścicielki czworonoga. Dziecko z ranami twarzy trafiło do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - podała policja.
 • Dwuletnie dziecko pogryzione przez psa

  Około pięć godzin trwała operacja Dwulatka pogryzionego w środę przez psa w Bukowinie Tatrzańskiej. Chłopiec jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest stabilny - powiedziała rzeczniczka szpitala w Krakowie-Prokocimiu, Magdalena Oberc.
 • Dzieci pogryzione przez psa

  Dzieci pogryzione przez psa

  Jedenastoletnia dziewczynka i o rok starszy od niej chłopiec zostali pogryzieni na jednym z osiedli domków rodzinnych w Kościanie (woj. wielkopolskie) przez psa.
 • 10-miesięczne dziecko pogryzione przez psa

  10-miesięczne dziecko pogryzione przez psa

  W Warszawie, w jednym z mieszkań na stołecznej Pradze, 10-miesięczna dziewczynka została pogryziona przez psa rasy amstaff. Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala.
 • Dziecko pogryzione przez psa

  Niedaleko Puław na Lubelszczyźnie mieszaniec rottweilera i owczarka niemieckiego zaatakował sześcioletniego chłopca. Z ranami szarpanymi twarzy i głowy, dziecko trafiło do szpitala.
 • "WYCZYŚĆ TEN SYF" - stanowisko policji

  "WYCZYŚĆ TEN SYF" - stanowisko policji

  4 listopada br. na stronach naszego serwisu opublikowaliśmy list Czytelnika (można go przeczytać tutaj) opisujący jego spotkanie z policją drogową w Sochaczewie. List ten spotkał się z Waszą żywą reakcją, o czym świadczy bardzo dużo komentarzy. Przypomnijmy pokrótce, że sprawa dotyczyła zatrzymania przez patrol kierowcy, który wiózł do szpitala dziecko pogryzione przez psa. Jeszcze 4 listopada list ten przesłaliśmy do rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji. Dzisiaj z biura prasowego KGP otrzymaliśmy stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie w tej sprawie, które publikujemy poniżej.
 • "Wyczyść ten syf" - nowe fakty

  Kilka dni temu opublikowaliśmy list naszego Czytelnika opisujący jego "przygodę" z bezdusznym patrolem policji z Sochaczewa (tutaj treść tego listu). Przypomnijmy, że rzecz dotyczyła zatrzymania przez patrol kierowcy, który wiózł do szpitala dziecko pogryzione przez psa. 4 listopada list ten przesłaliśmy do rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji i do dnia dzisiejszego czekaliśmy na odpowiedź. Dopiero po naszej dzisiejszej telefonicznej interwencji otrzymaliśmy maila ze stanowiskiem Policji. Oto one: