dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (3791)

 • Lubelskie: Dwulatka wypadła z trzeciego piętra. Na miejscu śmigłowiec LPR

  Lubelskie: Dwulatka wypadła z trzeciego piętra. Na miejscu śmigłowiec LPR

  Z trzeciego piętra bloku w miejscowości Poniatowa (woj. lubelskie) wypadła dwuletnia dziewczynka - poinformowała policja. Na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR, który przetransportował dziecko do szpitala. Według ustaleń policji rodzice byli trzeźwi.
 • Dzieci z tym się rodzą

  Dzieci z tym się rodzą

  W kinie wygląda to pięknie - zaraz po porodzie położna albo inna osoba umieszcza w ramionach młodej mamy ślicznego, różowiutkiego noworodka. Jednak w rzeczywistości nowo narodzone maluchy wyglądają nieco inaczej. I nierzadko miewają pewne drobne problemy.
 • Ratunku, moja żona jest w ciąży!

  Ratunku, moja żona jest w ciąży!

  Niezależnie od tego, czy ciąża partnerki była planowana, czy przydarzyła wam się wpadka, wiadomość o pojawieniu się nowego członka rodziny zawsze wzbudza silne emocje. Niektórzy z nas nie posiadają się z radości, inni nie mogą spać ze stresu. Niezależnie od tego, jak zareagujemy na tę wiadomość, zawsze w głowie pojawia się mnóstwo pytań. Jak właściwie się zachować, by okazać żonie odpowiednie wsparcie?
 • Zaangażowany ojciec a ryzyko depresji

  Zaangażowany ojciec a ryzyko depresji

  Depresja poporodowa dotyka nie tylko matki. Mogą jej doświadczać także ojcowie. Czy wiesz, że ci, którzy zajmują się niemowlętami cieszą się lepszym zdrowiem psychicznym i mają niższe ryzyko depresji? Dowodzą tego badania.
 • Niedobór kwasu foliowego

  Niedobór kwasu foliowego

  Niewystarczająca ilość kwasu foliowego witaminy B9 w diecie ciężarnej może skutkować poważnymi wrodzonymi wadami cewy nerwowej u dziecka. W praktyce oznacza to m.in. przepukliny układu nerwowego bądź rozszczep kręgosłupa.
 • Niacyna: Właściwości i funkcje w organizmie dziecka

  Niacyna: Właściwości i funkcje w organizmie dziecka

  Zdrowa dieta jest niezwykle ważnym elementem rozwoju dziecka. Dobre zbilansowanie witamin i składników odżywczych to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia malucha. Warto zwrócić szczególną uwagę na obecność niacyny w diecie. Witamina ta pełni wiele funkcji w organizmie dziecka, a jej niedobór może nieść za sobą poważne konsekwencje. Przeczytaj, co warto o niej wiedzieć.
 • Smartwatch GPS Locon i aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli odpowiedzialna troska o dziecko

  Smartwatch GPS Locon i aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli odpowiedzialna troska o dziecko

  Jak wynika z policyjnych statystyk, co roku w Polsce ginie aż 6500 dzieci. Większość przypadków dotyczy najmłodszych, którzy nie ukończyli jeszcze 13 lat, a jako główny powód podaje się nieprawidłową opiekę. Jako rodzic zapewne wiesz, że czasem wystarczy tylko moment nieuwagi, by stracić kilkulatka z oczu. Dostępny na stronie bezpiecznarodzina.pl smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon oraz dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina jednak udowadniają, że można temu zaradzić. Nowoczesne technologie wykorzystywane w racjonalny i odpowiedni sposób pomogą Ci chronić tych, których kochasz.
 • Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem

  Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem

  Agnieszka Radwańska podzieliła się uroczym zdjęcie z synkiem. Widok maluszka w nosidełku rozczulił wielu internautów. Jednak znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali tenisistkę i wytknęli jej błędy.

Filmy - Dziecko (222)