dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (3777)

 • Wpływ koloru włosów na ocenę atrakcyjności

  Wpływ koloru włosów na ocenę atrakcyjności

  Zosia od lat, od kiedy tylko pamięta farbuje włosy. Jest naturalnie ciemną szatynką, więc uzyskanie ładnego koloru blond nie jest najprostszą sprawą. Musi pamiętać o odrostach, dobrych odżywkach.
 • Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Świnka to jedna z wirusowych chorób zakaźnych, typowych dla wieku dziecięcego.
 • Gotowanie dla smyka alergika

  Gotowanie dla smyka alergika

  Twój szkrab jest uczulony i musi dostawać posiłki inne niż reszta rodziny? Nie wpadaj w panikę. Wprowadzenie diety nie jest wcale takie trudne. Nasze rady ułatwią ci zorganizowanie domowej kuchni na nowo.
 • Zmiana pieluchy

  Zmiana pieluchy

  Niemowlę trzeba przewijać kilka razy dziennie. Zabieg ten jest konieczny dla zdrowia skóry i komfortu malucha. Oto, co powinnaś wiedzieć.
 • Przesądy ciążowe ciągle żywe?

  Przesądy ciążowe ciągle żywe?

  Wydawałoby się, że w XXI wieku nie ma miejsca na zabobony ciążowe, które wyznaczały kiedyś tor postępowania naszych babć. A jednak wiele z nas myśląc o tym, co "dobre" dla dziecka jest w stanie uwierzyć i z robić dosłownie wszystko.
 • Wykorzystywanie zwolnienia od pracy na dziecko w wieku do 14 lat w praktyce kadrowej

  Wykorzystywanie zwolnienia od pracy na dziecko w wieku do 14 lat w praktyce kadrowej

  Pracownik zatrudniony na część etatu wystąpił o 45 minut wolnego na dziecko w wieku do 14 lat w dniu, w którym miał zaplanowane tyle samo minut pracy. Jak go udzielić, na dni czy godziny? Czy w tym drugim przypadku zarejestrować wolne na całą godzinę zegarową?
 • Dieta małego bystrzaka

  Dieta małego bystrzaka

  Czy wiesz, że tempo nauki i zdolność koncentracji zależą m.in. od tego, co jada twój smyk? Poznaj produkty, które świetnie wpływają na inteligencję.
 • Przekąska na spacer

  Przekąska na spacer

  Wybierasz się ze smykiem na dwór? Pamiętaj, by zabrać dla niego małe co nieco. Sprawdź, czym dokarmić malca w lesie i na placu zabaw.
 • Co zrobić, by smyk polubił warzywa?

  Co zrobić, by smyk polubił warzywa?

  Pokaż mu, że są nie tylko zdrowe, ale także smaczne. Podpowiadamy, jak nakłonić malca do jedzenia jarzynek.
 • Dziecko może pokochać warzywa!

  Dziecko może pokochać warzywa!

  Skorzystaj z naszych rad, a twój smyk nie będzie się krzywił na widok dyni czy fasolki.

Filmy - Dziecko (350)

 • Ten bobas nie może się powstrzymać od śmiechu. Wszystko przez radosnego psa

  Ten bobas nie może się powstrzymać od śmiechu. Wszystko przez radosnego psa, z którym maluch się bawił.
 • Małpa podjeżdża na mini bike'u i porywa dziecko. Dramatyczne nagranie z Indonezji

  Małpa podjeżdża na minimotocyklu i porywa dziecko. Takie zdanie brzmi dość abstrakcyjnie nawet w kontekście pokazu cyrkowego. Nie jest to również fragment filmu science-fiction. Taka sytuacja miała miejsce naprawdę na ulicach miasta Surabaja w Indonezji. Do incydentu doszło 2 maja. Małpa podjechała na mini bike'u do ławki, na której siedziała trójka małych dzieci. Zwierzę zeskoczyło z pojazdu, chwyciło malucha i zaczęło ciągnąć za sobą po ziemi. Szczęśliwie po kilku metrach małpa puściła zaskoczone dziecko. Według indonezyjskich mediów chwilę później do akcji wkroczył również właściciel małpy. Jak się okazało zwierzę wraz z przewodnikiem uczestniczyło w weekendowych pokazach ulicznych. Sytuacja w pewnym momencie wymknęła się jednak spod kontroli. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało. Skończyło się na delikatnych obtarciach i płaczu.
 • Chłopiec wkłada głowę między szczebelki i nie może jej wyjąć. Pomaga mu babcia

  Dzieci są bardzo ciekawskie. Tego malucha szczególnie zainteresowała balustrada przy schodach. Śmiało spróbował przełożyć głowę między szczebelkami i udało mu się! Problem sprawił jednak ruch wstecz. Chłopiec rozpłakał się, nie mogąc się oswobodzić. Na pomoc przyszła czujna babcia. Nie wiemy, czy maluszkowi spodobała się ta niecodzienna perspektywa, czy może tak polubił interwencję babci, postanowił jednak powtórzyć cały numer jeszcze raz...
 • Prawdziwa przyjaźń dwulatka i jego psa. Wspólnie nawet wyją do księżyca!

  Dwuletni Braxton znalazł wspólny język ze swoim psem Bostonem. Chłopiec i husky spędzili wspólny czas, wyjąc do księżyca. Zobaczcie, w jaki świetny humor wprawili się nawzajem.