dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (7394)

 • Urządzamy pokój dla ucznia

  Urządzamy pokój dla ucznia

  Pokój dla ucznia to zarazem miejsce nauki i wypoczynku. Urządzając to pomieszczenie, trzeba zatem postarać się, by mogło spełniać obie te funkcje. Jak tego dokonać? Odpowiedź przygotował serwis Homla.pl.
 • Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Cukrzyca atakuje z każdej strony - i młodych i starych, niezależnie od statusu materialnego czy miejsca zamieszkania. Coraz częściej chorują na nią dzieci - praktycznie w każdym wieku, choć najczęściej daje o sobie znać u tych w wieku od 6 do 15 lat.
 • Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Wicepremier Mateusz Morawiecki nie wyklucza zmian w programie 500 plus. Pieniądze na drugie dziecko mogłyby zostać zmniejszone, a na kolejne dzieci - zwiększone.
 • Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Ciężarna kobieta cudem uniknęła śmierci po tym, jak jej nienarodzone dziecko "kopnęło" ją tak mocno, że przebiło ścianę macicy.
 • Moje dziecko nie czuje bólu

  Moje dziecko nie czuje bólu

  Dzieci często bawiąc się biegają wszędzie, skaczą, uprawiają zapasy, a często w podnieceniu uderzają o coś, potykają, upadają- ale biegną dalej do zabawy. Jaś przewracając się otarł kolano, ale nawet tego nie zauważył i pobiegł do kolegi? No dobrze, zdarza się. Jakiś chłopiec pociągnął Marysię mocno za włosy, a ona nawet nie zapiszczała? Dzielna dziewczynka!
 • PIT Last Minute: Na uldze na dzieci oszczędzą też rodzice z niskim podatkiem

  4,5 mln rodziców korzysta w rocznym PIT z ulgi na dzieci. Średnio to oszczędność rzędu półtora tysiąca złotych. W kolejnym materiale "PIT Last Minute" Tax Care przypomina, że na zwrot pieniędzy mogą liczyć też pary po rozwodzie, a także rodzice, których podatek jest niższy niż sama ulga. W drugim przypadku o kwocie zwrotu decydują zapłacone składki ZUS i składki zdrowotne.
 • W rytmie dziecka

  W rytmie dziecka

  Słowo "plan" kojarzy ci się z nudną rutyną? Twoje dziecko, w przeciwieństwie do ciebie, bardzo jej potrzebuje! Zobacz, jakie korzyści płyną z ustalenia rytmu dnia.
 • Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Podatnicy, którzy zostali opiekunami prawnymi niepełnosprawnego dorosłego, nie mają prawa do preferencji prorodzinnej - wynika z najnowszych interpretacji zmieniających. Wcześniej fiskus na to pozwalał. To kolejne obostrzenie dotyczące tej kwestii.

Zdjęcia - Dziecko (0)

Filmy - Dziecko (198)

 • Pierwszy uśmiech bobasa - bezcenny!

  Nie ma nic lepszego dla świeżo upieczonego rodzica niż pierwszy uśmiech swojej pociechy. Danowi udało się nawet uwiecznić ten moment na nagraniu! Mały bobas zaprezentował wyjątkowo szeroki i promienny uśmiech swojemu tacie. Będzie miał wyjątkową pamiątkę na dorosłe lata. (STORYFUL/x-news)
 • Pierwsze zabawy z synem. Jak zareaguje?

  Mama postanowiła nagrać swojego małego syna, podczas rozśmieszania. Jak zareaguje na dźwięki, które wydawała kobieta?
 • Dziewczynka i jej niezwykła więź z... kurami

  Między dziećmi, a zwierzętami zawsze jest wyjątkowa więź. Zobaczcie sami.
 • Ten maluch lansuje się nawet, gdy śpi

  Walka o pozycję najfajniejszego dzieciaka w okolicy może być bardzo męcząca. Gdy chłopczyk lansował się w swoim czerwonym zabawkowym samochodzie, nagle złapała go drzemka. To jednak nie przeszkodziło mu w dalszej jeździe! (STORYFUL/x-news)