dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (3782)

 • Niacyna: Właściwości i funkcje w organizmie dziecka

  Niacyna: Właściwości i funkcje w organizmie dziecka

  Zdrowa dieta jest niezwykle ważnym elementem rozwoju dziecka. Dobre zbilansowanie witamin i składników odżywczych to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia malucha. Warto zwrócić szczególną uwagę na obecność niacyny w diecie. Witamina ta pełni wiele funkcji w organizmie dziecka, a jej niedobór może nieść za sobą poważne konsekwencje. Przeczytaj, co warto o niej wiedzieć.
 • Smartwatch GPS Locon i aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli odpowiedzialna troska o dziecko

  Smartwatch GPS Locon i aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli odpowiedzialna troska o dziecko

  Jak wynika z policyjnych statystyk, co roku w Polsce ginie aż 6500 dzieci. Większość przypadków dotyczy najmłodszych, którzy nie ukończyli jeszcze 13 lat, a jako główny powód podaje się nieprawidłową opiekę. Jako rodzic zapewne wiesz, że czasem wystarczy tylko moment nieuwagi, by stracić kilkulatka z oczu. Dostępny na stronie bezpiecznarodzina.pl smartwatch GPS dla dziecka GJD.06 Locon oraz dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina jednak udowadniają, że można temu zaradzić. Nowoczesne technologie wykorzystywane w racjonalny i odpowiedni sposób pomogą Ci chronić tych, których kochasz.
 • Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem

  Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem

  Agnieszka Radwańska podzieliła się uroczym zdjęcie z synkiem. Widok maluszka w nosidełku rozczulił wielu internautów. Jednak znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali tenisistkę i wytknęli jej błędy.
 • Genialne dziecko

  Genialne dziecko

  Czy jedynacy są mądrzejsi od dzieci mających rodzeństwo? Lepiej jest posługiwać się prawą ręką niż lewą? A co, kiedy dziecko mówi później niż rówieśnicy? Każdy rodzic z pewnością chce znać odpowiedzi na te pytania.
 • Udajemy, że jesteśmy dla dzieci. Rodzice - perfekcyjni kłamcy

  Udajemy, że jesteśmy dla dzieci. Rodzice - perfekcyjni kłamcy

  Ludzie kłamią z różnych powodów. Jedni chcą coś ukryć, drudzy coś zyskać. Wśród nich jest jedna bardzo specyficzna kategoria kłamców. Rodzice.
 • Wpływ koloru włosów na ocenę atrakcyjności

  Wpływ koloru włosów na ocenę atrakcyjności

  Zosia od lat, od kiedy tylko pamięta farbuje włosy. Jest naturalnie ciemną szatynką, więc uzyskanie ładnego koloru blond nie jest najprostszą sprawą. Musi pamiętać o odrostach, dobrych odżywkach.
 • Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Świnka to jedna z wirusowych chorób zakaźnych, typowych dla wieku dziecięcego.
 • Gotowanie dla smyka alergika

  Gotowanie dla smyka alergika

  Twój szkrab jest uczulony i musi dostawać posiłki inne niż reszta rodziny? Nie wpadaj w panikę. Wprowadzenie diety nie jest wcale takie trudne. Nasze rady ułatwią ci zorganizowanie domowej kuchni na nowo.
 • Zmiana pieluchy

  Zmiana pieluchy

  Niemowlę trzeba przewijać kilka razy dziennie. Zabieg ten jest konieczny dla zdrowia skóry i komfortu malucha. Oto, co powinnaś wiedzieć.
 • Przesądy ciążowe ciągle żywe?

  Przesądy ciążowe ciągle żywe?

  Wydawałoby się, że w XXI wieku nie ma miejsca na zabobony ciążowe, które wyznaczały kiedyś tor postępowania naszych babć. A jednak wiele z nas myśląc o tym, co "dobre" dla dziecka jest w stanie uwierzyć i z robić dosłownie wszystko.

Filmy - Dziecko (246)