dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (7397)

 • Dlaczego lepiej nie wybierać hotelu na rodzinne wakacje?

  Dlaczego lepiej nie wybierać hotelu na rodzinne wakacje?

  Wakacje z dzieckiem w hotelu? A może lepiej w specjalnie wynajętym domku? Które z rozwiązań jest bardziej korzystne? Z jakimi niedogodnościami mogą zetknąć się rodzice małych dzieci podczas pobytu w hotelu? Jakie są plusy wynajęcia domku na urlop? Przeczytaj, zanim zaplanujesz wakacje z maluchem.
 • Urządzamy pokój dla ucznia

  Urządzamy pokój dla ucznia

  Pokój dla ucznia to zarazem miejsce nauki i wypoczynku. Urządzając to pomieszczenie, trzeba zatem postarać się, by mogło spełniać obie te funkcje. Jak tego dokonać? Odpowiedź przygotował serwis Homla.pl.
 • Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Cukrzyca atakuje z każdej strony - i młodych i starych, niezależnie od statusu materialnego czy miejsca zamieszkania. Coraz częściej chorują na nią dzieci - praktycznie w każdym wieku, choć najczęściej daje o sobie znać u tych w wieku od 6 do 15 lat.
 • Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Wicepremier Mateusz Morawiecki nie wyklucza zmian w programie 500 plus. Pieniądze na drugie dziecko mogłyby zostać zmniejszone, a na kolejne dzieci - zwiększone.
 • Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Ciężarna kobieta cudem uniknęła śmierci po tym, jak jej nienarodzone dziecko "kopnęło" ją tak mocno, że przebiło ścianę macicy.
 • Moje dziecko nie czuje bólu

  Moje dziecko nie czuje bólu

  Dzieci często bawiąc się biegają wszędzie, skaczą, uprawiają zapasy, a często w podnieceniu uderzają o coś, potykają, upadają- ale biegną dalej do zabawy. Jaś przewracając się otarł kolano, ale nawet tego nie zauważył i pobiegł do kolegi? No dobrze, zdarza się. Jakiś chłopiec pociągnął Marysię mocno za włosy, a ona nawet nie zapiszczała? Dzielna dziewczynka!
 • PIT Last Minute: Na uldze na dzieci oszczędzą też rodzice z niskim podatkiem

  4,5 mln rodziców korzysta w rocznym PIT z ulgi na dzieci. Średnio to oszczędność rzędu półtora tysiąca złotych. W kolejnym materiale "PIT Last Minute" Tax Care przypomina, że na zwrot pieniędzy mogą liczyć też pary po rozwodzie, a także rodzice, których podatek jest niższy niż sama ulga. W drugim przypadku o kwocie zwrotu decydują zapłacone składki ZUS i składki zdrowotne.
 • W rytmie dziecka

  W rytmie dziecka

  Słowo "plan" kojarzy ci się z nudną rutyną? Twoje dziecko, w przeciwieństwie do ciebie, bardzo jej potrzebuje! Zobacz, jakie korzyści płyną z ustalenia rytmu dnia.
 • Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Podatnicy, którzy zostali opiekunami prawnymi niepełnosprawnego dorosłego, nie mają prawa do preferencji prorodzinnej - wynika z najnowszych interpretacji zmieniających. Wcześniej fiskus na to pozwalał. To kolejne obostrzenie dotyczące tej kwestii.

Zdjęcia - Dziecko (0)

Filmy - Dziecko (280)

 • Mały pingwinek oczarował chłopca

  Ten chłopiec znalazł nowego przyjaciela w zoo w Tulsa. Mały pingwinek i bohater nagrania najwyraźniej znaleźli nić porozumienia. Żadne z nich nie chciało odejść od szyby. Po tej wyciecze rodzice musieli nieco częściej odwiedzać zoo. (STORYFUL/x-news)
 • Ręce fryzjerki, które uśpiły chłopca

  Dzieci często boją się strzyżenia włosów, a szczególnie kiedy czynność odbywa się u fryzjera. Jednak ten dwulatek zupełnie poddał się zręcznym dłoniom stylistki. Drzemka na fotelu chyba może być odebrana jako niemała pochwała ze strony zrelaksowanego klienta... (STORYFUL/x-news)
 • Zostali przyłapani podczas harcowania. Co zrobili?

  Rodzice wiedzieli, że szczeniak i dziecko harcują po domu. Nie spodziewali się jednak takiego widoku. Co zrobiła ta dwójka?
 • Chłopiec nie zrozumiał idei urodzin? Próbował zjeść świeczkę ze swojego pierwszego tortu

  Kiedy stawiali przed swoim synkiem tort z okazji pierwszych urodzin, nie spodziewali się, że zamiast słodkości będzie wolał zjeść… świeczkę. Maluch bez zastanowienia zamiast zdmuchnąć płomień, postanowił wsadzić go sobie do ust. Na szczęście udało się temu zapobiec. Wyrośnie na połykacza ognia? (STORYFUL/x-news)