dzieci

Artykuły - Dzieci (958)

 • To dlatego dzieci lżej przechodzą COVID-19

  To dlatego dzieci lżej przechodzą COVID-19

  ​Niektóre przeciwciała tworzone przez układ odpornościowy podczas zwykłego przeziębienia, mogą także skutecznie zwalczać SARS-CoV-2.
 • Z Bankiem Pekao dzieci oszczędziły już 12,5 mln złotych

  Z Bankiem Pekao dzieci oszczędziły już 12,5 mln złotych

  Już 33 tys. dzieci w Polsce korzysta z Pakietu PeoPay KIDS Banku Pekao i razem z rodzicami uczy się finansów oraz oszczędzania w aplikacji. Od 1 czerwca, kiedy wdrożono rozwiązanie, młodzi użytkownicy wykonali 327 tys. transakcji na łączną kwotę 2,8 mln zł. Dzieci zgromadziły już na swoich skarbonkach 12,5 mln zł.
 • ​Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje Fundacji K.I.D.S. za modernizacje i za innowacje

  ​Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje Fundacji K.I.D.S. za modernizacje i za innowacje

  Współpraca Fundacji K.I.D.S. z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie wkracza na kolejny etap. Podczas czwartkowej konferencji prasowej, została odsłonięta tablica upamiętniająca dotychczasowe dokonania Fundacji na rzecz szpitala. Honorów dopełnili dr. Marek Migdał - dyrektor Instytutu ,,Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka’’ oraz Patrycja Piekutowska - prezes Fundacji Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali. Podczas spotkania zaprezentowano także raport “Dziecięcy Szpital Przyszłości", który wyznacza kierunki działania K.I.D.S. na kolejne lata.
 • Powrót do szkoły - dzieci to cisi roznosiciele SARS-CoV-2

  Powrót do szkoły - dzieci to cisi roznosiciele SARS-CoV-2

  Dzieci mogą odgrywać większą rolę w rozprzestrzenianiu COVID-19, niż do tej pory myśleliśmy. Naukowcy nazywają ich "cichymi roznosicielami" SARS-CoV-2.
 • Co trzeci rodzic chce ograniczyć tegoroczne wydatki na zakup wyprawki szkolnej

  Co trzeci rodzic chce ograniczyć tegoroczne wydatki na zakup wyprawki szkolnej

  Niemal czterech na dziesięciu rodziców uważa, że pandemia i jej skutki w żaden sposób nie wpływają na ich wydatki związane z wyprawkami szkolnymi. Prawie co trzeci ankietowany przeznaczy na takie zakupy mniej pieniędzy niż w ubiegłym roku.
 • Co zrobić, jeśli bon turystyczny jest niewidoczny?

  Co zrobić, jeśli bon turystyczny jest niewidoczny?

  Jeśli na Portalu Usług Elektronicznych ZUS nie ma zakładki "Polski Bon Turystyczny", a osoba ma prawo do tego dodatku, powinna złożyć wniosek do Polskiej Organizacji Turystycznej. Kluczowe jest bowiem to, kto składał wniosek o 500 plus.
 • PeoPay KIDS prowadzi dzieci do świata finansów

  PeoPay KIDS prowadzi dzieci do świata finansów

  Młody chce najnowszego iPhone’a 11 i to z co najmniej 128 GB pamięci. Łapiesz się za głowę - co robić? Naucz młodego oszczędzać. Jak to zrobić? Dobrze doradzi w tym aplikacja Banku Pekao - PeoPay KIDS. Poprowadzi dziecko za rękę w świat finansów.
 • Zasiłek opiekuńczy będzie wypłacany dłużej

  Zasiłek opiekuńczy będzie wypłacany dłużej

  Wypłacany za każdy dzień sprawowania opieki tzw. dodatkowy zasiłek opiekuńczy, będzie dostępny dłużej. - Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużamy o kolejne 14 dni, czyli do 12 lipca - poinformowała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.
 • "GPC": Nasze drogie potomstwo

  "GPC": Nasze drogie potomstwo

  Od 206 do 250 tys. zł rocznie kosztuje w Polsce wychowanie dziecka w wieku do lat 18. Od 2014 r., gdy zaczęto prowadzić badania na ten temat, koszt ten wzrósł niemal o 30 tys. zł, czyli o 16,5 proc. - pisze we wtorek "Gazeta Polska Codziennie".
 • Wychowanie dziecka. Przez 18 lat wydamy 250 tys. zł

  Wychowanie dziecka. Przez 18 lat wydamy 250 tys. zł

  Koszt wychowania jednego dziecka do 18. roku życia wynosi obecnie ponad 250 tys. zł, a wychowania dwójki dzieci to wydatek rzędu ponad 411 tys. zł - szacuje Centrum im. Adama Smitha. Między rokiem 2014 a 2019 wydatki te wzrosły aż o 18,5 proc.

Zdjęcia - Dzieci (14)

 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami

Filmy - Dzieci (229)

 • Zostawił dzieci same. Tego się nie spodziewał

  Kiedy głosy z pokoju ucichły, ojciec postanowił sprawdzić co u dzieci. Tego się jednak nie spodziewał.
 • O krok od tragedii. W trakcie nocnych harców...

  Zatrważającym wideo podzielili się pewni rodzice z USA. Kamera w pokoju ich dzieci nagrała, jak w trakcie nocnych harców na maluchy przewraca się ciężka szafka. Jedno dziecko zostało przygniecione, zdołało się jednak oswobodzić. Na szczęście tym razem finał nie był tragiczny, ale film dosadnie uświadamia, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie domowej przestrzeni, gdy ma się dzieci.
 • Mogą tak naprawdę długo! Do momentu, aż tacie zbraknie sił

  Ten ojciec uwielbia bawić się ze swoimi dziećmi. Żeby nieco urozmaicić wspólne chwile, wymyślił niecodzienną rozrywkę. Na drewnianej, deskorolkowej rampie rozbujał autka, w których siedziały jego pociechy. Zobaczcie sami!
 • Mogło być groźnie. Maluch był o krok od tarapatów

  Czujnością i refleksem popisali się dorośli czuwający nad bawiącymi się dziećmi. W pewnym momencie nieświadomy zagrożenia maluch wszedł na tor kolizyjny z rozbujaną huśtawką. Na szczęście na miejscu był jego ojciec, który zdołał wyhamować krzesełko. Zobaczcie sami