'Działo się'

Artykuły - 'Działo się' (261)

 • Wszystko w rękach Hiszpanów...

  W środę, w oczekiwaniu na najważniejsze wydarzenia tego tygodnia, czyli opublikowanie wstępnych założeń do budżetu Hiszpanii na przyszły rok (dzisiaj) i wyniki drugiego, bardziej szczegółowego audytu hiszpańskiego systemu bankowego (jutro), na rynkach finansowych działo się niewiele dobrego.
 • Polak został wiceprezesem Opera Software

  Polak został wiceprezesem Opera Software

  Z Operą nie działo i nie dzieje się ostatnio najlepiej. I chyba najbliższe prawdy będzie stwierdzenie, że w ogóle nic się nie dzieje. Nikt o niej nie mówi, nikt się nie zachwyca, coraz rzadziej pojawia się w zestawieniach. Czy świeża krew na stanowisku kierowniczym pomoże wyciągnąć czerwone O z marazmu?
 • Najsmaczniejsze działo laserowe na świecie

  Najsmaczniejsze działo laserowe na świecie

  Niejaki Ryan K - mieszkaniec jednej z tropikalnych wysp - skonstruował nietypowe działo laserowe. Co w nim takiego niezwykłego?
 • Tydzień dopiero się zaczyna

  Pomimo w zasadzie pustego kalendarza wczoraj na rynku działo się naprawdę sporo. Wreszcie pokonany został istotny opór na wykresie EURUSD (szczegóły w części technicznej), na co wskazywaliśmy we wczorajszym komentarzu porannym. To uruchomiło większe ruchy na innych rynkach, m.in. złota czy funta. W drugiej części tygodnia te ruchy przejdą test wiarygodności, gdyż tak naprawdę kalendarzowo tydzień dopiero się zaczyna. Dziś odbędą się pierwsze spotkania z premierem Grecji, zaś Fed opublikuje minutes z ostatniego posiedzenia.
 • Open'er 2012: Jakby kto pytał, to wszystko wina Świetlickiego

  Open'er 2012: Jakby kto pytał, to wszystko wina Świetlickiego

  Open'er Festival 2012 dobiegł końca i od razu zrobiło się jakoś smutniej. Sprawdźcie, co działo się ostatniego dnia gdyńskiego święta muzyki alternatywnej!
 • Open'er 2012: Szamanka rocka. Zabójczo dobra

  Open'er 2012: Szamanka rocka. Zabójczo dobra

  Sprawdźcie, co działo się pierwszego dnia 11. edycji festiwalu Open'er, który jak co roku odbywa się w Gdyni. Choć kapryśna pogoda przyniosła paskudne błoto, o czym mogą zaświadczyć nasze - pożal się, Boże - buty, to jednak wyborne koncerty zrekompensowały wszelkie niedogodności.
 • Jedno zdanie, a ile bujd!

  Zawsze lepiej polec w walce o słuszną sprawę niż przegrać przez własną nieudolność i krętactwo. To dlatego od 20 lat mamy różne opowieści o tym, co działo się 4 czerwca 1992 r.
 • Pierwszy raz...

  Pierwszy raz...

  Gdy pod koniec 1974 roku w redakcji "Expressu Poznańskiego" pojawił się Edmund Bonin z sensacyjną - jego zdaniem - informacją, wiedza o tym, co ponad 30 lat wcześniej działo się w dopiero co zajętym przez czerwonoarmistów Königsbergu, była niewielka. Zwłaszcza w ówczesnej Polsce. Ale nie tylko w Polsce nic nie wiedziano o wojennym incydencie, który czynił bezzasadnymi poszukiwania pewnego arcydzieła sztuki...
 • Max Payne 3

  Max Payne 3

  Max, gdzie ty byłeś, kiedy cię nie było?! Nowy Jork już o tobie zapomniał, ja już prawie też. Co się z tobą działo przez te wszystkie lata? Oj, nie działo się zbyt dobrze. Po tym, jak Max Payne stracił żonę, stoczył się na samo dno, z którego nawet takiemu twardzielowi trudno się wygramolić.
 • Coraz gorsze perspektywy

  Dla większości Polaków kończący się tydzień jest tygodniem odpoczynku. Jednak rynki finansowe na świecie w tym tygodniu nie odpoczywają, a to oznacza, że kurs złotego zmieniał się każdego dnia. Co więcej, w tym czasie na świecie działo się bardzo dużo. Większość tych informacji jest dla złotego niekorzystna.

Filmy - 'Działo się' (4)