Dyson

Artykuły - Dyson (8)

 • Wielka Brytania: Pracownicy Dysona odmówili powrotu z pracy zdalnej

  Wielka Brytania: Pracownicy Dysona odmówili powrotu z pracy zdalnej

  ​Brytyjska firma Dyson - znana przede wszystkim z produkcji odkurzaczy - poleciła pracownikom powrót do pracy stacjonarnej wbrew rządowym zaleceniom, po czym na skutek ich buntu, po jednym dniu wycofała się z tego - podał w czwartek dziennik "The Guardian".
 • Dyson pokazał projekt skasowanego elektrycznego pojazdu

  Dyson pokazał projekt skasowanego elektrycznego pojazdu

  Na elektryczny samochód brytyjskiej firmy technologicznej czekało wielu, niestety marka postanowiła skasować projekt w październiku ubiegłego roku. Teraz jednak Dyson zdradza szczegóły dotyczące jego wyglądu i funkcjonalności.
 • Dyson rozpoczął produkcję respiratorów

  Dyson rozpoczął produkcję respiratorów

  Brytyjska firma technologiczna Dyson rozpoczęła produkcję respiratorów. Marka znana jest z konstruowania odkurzaczy o dużej mocy oraz suszarek do włosów.
 • Dyson Airwrap Styler - stylizacja włosów wykorzystująca efekt Coandy

  Dyson Airwrap Styler - stylizacja włosów wykorzystująca efekt Coandy

  Dyson zaprezentował kolejną odsłonę nowej technologii do stylizacji włosów: Dyson Airwrap Styler. W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń do stylizacji, które stosują skrajnie wysoką temperaturę, Dyson Airwrap Styler wykorzystuje przepływ powietrza pozwalający uzyskać profesjonalny efekt stylizacji w domu, bez uszkodzenia włosów - tak twierdzi producent.
 • Cyklonowy odkurzacz - rewolucja od Dysona

  Cyklonowy odkurzacz - rewolucja od Dysona

  Gdy nasze domowe sprzęty zaczynają przypominać akcesoria z filmów science-fiction, to znaczy, że 21. wiek rozkręcił się na dobre! Firma Dyson zaprezentowała właśnie nowatorski cyklonowy odkurzacz, który nie wymaga zmiany worków, ani filtrów.
 • Dyson Digital Slim - Ferrari wśród odkurzaczy

  Dyson Digital Slim - Ferrari wśród odkurzaczy

  Zapomnijcie o tradycyjnych odkurzaczach. Firma Dyson proponuje nowy sposób sprzątania. Dyson Digital Slim™ to bardzo lekki, bezprzewodowy odkurzacz, stworzony do szybkiego i bardzo dokładnego sprzątania.
 • James Dyson - terminator wśród wynalazców

  James Dyson - terminator wśród wynalazców

  Nie mam prawa narzekać, że ja sieję, a inni zbiorą plony - wyznał Charles Goodyear umierając w nędzy. Potwierdza to zasadę, że genialny wynalazek nie wystarcza, żeby zdobyć fortunę. Rewolucje techniczne zagrażają interesom wielkich firm, wobec czego wynalazcy, by stać się milionerami, muszą mieć cechy prawdziwych wojowników.
 • Jerma - biografia

  Pod pseudonimem Jerma ukrywa się Dyson Kellerman - producent, remikser oraz DJ. Jerma karierę rozpoczynał w burzliwych pod względem nowych dźwięków latach 90. Jego specjalnością stał się gatunek muzyczny określany jako house lub progressive house. Dyson ma na koncie wiele remiksów europejskich i światowych klubowych hitów. W trakcie kariery współpracował z takimi wykonawcami jak np.: Timbaland, Gigi D'Agostino czy Alex Gaudino.