dyskusja

Artykuły - Dyskusja (148)

 • "To żart z seniorów?" Ostra dyskusja na temat bezpłatnych leków

  "To żart z seniorów?" Ostra dyskusja na temat bezpłatnych leków

  Wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas bronił na posiedzeniu Komisji Polityki Senioralnej tegorocznego budżetu na bezpłatne leki dla seniorów - 125 mln zł ma wystarczyć na "pilotaż" projektu, który potrwa cztery miesiące.
 • San Leon: Dyskusja o podatkach od gazu z łupków odstraszyła inwestorów

  San Leon: Dyskusja o podatkach od gazu z łupków odstraszyła inwestorów

  - Dyskusja o podatkach od gazu łupkowego rozpoczęła się za wcześnie i odstraszyła inwestorów - uważa dyrektor San Leon Energy Paweł Chałupka. Część inwestorów domagała się informacji o podatkach, by wiedzieć, jak planować inwestycje - mówi minister środowiska. W poniedziałek w PAP trwa debata poświęcona poszukiwaniom gazu z łupków w Polsce.
 • Dyskusja o OFE zaszkodzila nastrojom na rynku

  Dyskusja o OFE zaszkodzila nastrojom na rynku

  - Dyskusja o OFE zaszkodziła nastrojom na rynku - uważa prezes Giełdy Papierów Wartościowych. Adam Maciejewski podsumował wyniki finansowe i sytuację GPW w pierwszym kwartale. W pierwszych trzech miesiącach roku zysk grupy GPW wyniósł ponad 42 miliony złotych, co oznacza wzrost o 25 i pół procent rok do roku.
 • Potrąciła kobietę na oczach policjantów, sensacyjne zwycięstwo Barcy i nadludzkie wyzwanie Polski

  Potrąciła kobietę na oczach policjantów, sensacyjne zwycięstwo Barcy i nadludzkie wyzwanie Polski

  Potrącenie kobiety na pasach przez kierującą renaultem, która omijała radiowóz, poradnik dotyczący kupowania używanych samochodów, sensacyjne zwycięstwo Barcelony nad Milanem (4-0), nadludzkie wyzwanie, czyli dramatyczna wyprawa polskich himalaistów na Broad Peak, najwierniejszy wyznawca kapitalizmu, czyli Leszek Balcerowicz, strach Polskiej Izby Handlu przed lawinowym wzrostem kradzieży, mocne słowa nowego papieża skierowane do hierarchów Kościoła i próba obalenia rządu przez Dudę prognozowana przez Janusza Piechocińskiego - oto lista tematów, która wywołała najbardziej burzliwą dyskusję wśród naszych użytkowników.
 • W KPRM zakończyło się spotkanie ws. polskiej energetyki

  W KPRM zakończyło się spotkanie ws. polskiej energetyki

  Dyskusja o strategii energetycznej Polski i jej możliwej zmianie były głównym tematem wtorkowego spotkania w kancelarii premiera m.in. ministrów gospodarki, skarbu, spraw wewnętrznych oraz prezesa PGE. Spotkanie zakończyło się po godz. 20 - podała KPRM na Twitterze.
 • Abp Jeremiasz: Dla Kościołów istotna dyskusja o Funduszu Kościelnym

  Wśród spraw istotnych dla Kościołów w Polsce jest dyskusja na temat Funduszu Kościelnego - powiedział we wtorek podczas noworocznego spotkania Polskiej Rady Ekumenicznej, jej prezes - prawosławny arcybiskup Jeremiasz.
 • Cham-polityk odstrasza

  Myślę, że błaha na pozór dyskusja, czy warto być chamem w polskiej polityce, wcale taka błaha nie jest. Zaczął ją prowokacyjne Janusz Palikot ogłaszając, że musi taki właśnie być, bo inaczej miałby 4 proc. poparcia. To jest oczywiście bzdura - w Polsce jest wielu polityków, którzy stronili od chamstwa i mieli wielokrotność czteroprocentowego poparcia. Sądzę wręcz, że sytuacja jest diametralnie inna, że cham-polityk odstrasza.
 • Merkel chce dyskusji o ściślejszej współpracy w UE

  Merkel chce dyskusji o ściślejszej współpracy w UE

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel opowiedziała się w niedzielę w wywiadzie dla telewizji ARD za dalszym zacieśnieniem gospodarczej i politycznej współpracy w ramach UE. Według szefowej rządu dyskusja o krokach, które należy podjąć, powinna odbyć się na jesieni.
 • Dyskusja o QE3 nie ma sensu, inwestorzy coraz bardziej przejmują się sytuacją w Europie

  Dyskusja o QE3 nie ma sensu, inwestorzy coraz bardziej przejmują się sytuacją w Europie

  Gorsze dane nt. nowych etatów poza rolnictwem, jakie napłynęły w piątek z USA, raczej nie zwiększą dyskusji nt. kolejnej rundy skupu aktywów przez FED. Coraz więcej inwestorów zaczyna rozgrywać europejską kartę - to widać po rosnących rentownościach hiszpańskich i włoskich obligacji. Reszta pozostaje w cieniu - nawet lepsze dane z Chin.
 • Rząd nie bierze pod uwagę zawieszenia wpłat do OFE - premier

  Rząd nie bierze pod uwagę zawieszenia wpłat do OFE - premier

  - Rząd nie bierze pod uwagę możliwości zawieszenia wpłat do OFE, gdyż oznaczałoby to demontaż systemu emerytalnego - powiedział na konferencji premier Donald Tusk.

Filmy - Dyskusja (3)