Muzyka - dysk

Artykuły - Dysk (4)

 • Tak cierpi, że nie może karmić niemowlęcia

  Tak cierpi, że nie może karmić niemowlęcia

  Znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham ma poważne problemy zdrowotne. Żonie piłkarza Davida Beckhama wypadł dysk i z tego powodu nie może m.in. opiekować się kilkutygodniową córeczką.
 • Helloween i "Dziedzictwo Strażnika Siedmiu Kluczy"

  Helloween i "Dziedzictwo Strażnika Siedmiu Kluczy"

  Istniejąca już od ponad dwóch dekad, hamburska formacja Helloween postanowiła w końcu spełnić nieustanne prośby swoich zwolenników, nagrywając nowy album "Keeper Of The Seven Keys - The Legacy", nawiązujący bezpośrednio do wydanych w drugiej połowie lat 80. części I i II, o tym samym tytule. Speed / powermetalowi mistrzowie melodii obiecują "budzące respekt szaleństwo podwójnych stóp oraz firmowy styl Helloween w sferze kompozycji i aranżacji". Płyta ukaże się 31 października nakładem Steamhammer / SPV Records.
 • Koncert dla Freddiego Mercury&#8217ego na DVD

  Koncert dla Freddiego Mercury’ego na DVD

  Niezapomniany koncert ku pamięci Freddiego Mercury’ego, który odbył się w 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley w Londynie, zostanie wydany jako płyta DVD. Towarzyszący mu drugi dysk zawierać będzie specjalny materiał dokumentalny o tym wydarzeniu.
 • The Black Crowes dla internautów

  The Black Crowes dla internautów

  Członkom zespołu The Black Crowes trudno byłoby wmówić, że nie dbają o swoich internetowych fanów. Dzięki specjalnej witrynie miłośnicy grupy, którzy zakupią jej nowy krążek "Lions", będą mogli podziwiać koncerty swoich idoli w cyberprzestrzeni, a nawet ściągać ich utwory na twardy dysk.