Fakty - dysk

Artykuły - Dysk (7)

 • Rozgryźć język

  Nadal istnieją systemy pisma, których nie potrafimy rozszyfrować. I nic nie wskazuje, by miało się to kiedykolwiek udać.
 • Ministerstwo obrony straciło dane 1,7 mln osób

  Brytyjskie ministerstwo obrony poinformowało, że zaginął należący do niego dysk komputerowy zawierający informacje o 1,7 mln osób, które chciały wstąpić do armii.
 • Prokuratura pomyliła laptopy?

  Laptop Jerzego Engelkinga, byłego zastępcy prokuratora generalnego, w którym biegły stwierdził uszkodzony dysk, to z całą pewnością nie ten sam komputer, na który zgrano rozmowę Zbigniewa Ziobro z Andrzejem Lepperem - dowiedział się "Wprost".
 • W. Brytania: Zaginęły dane 3 mln osób

  W. Brytania: Zaginęły dane 3 mln osób

  Minister transportu Wielkiej Brytanii Ruth Kelly ujawniła w poniedziałek, że współpracująca z jej resortem prywatna firma zgubiła dane osobowe 3 mln osób. To już drugie tego typu zaniedbanie brytyjskiego rządu, ujawnione w ciągu niespełna miesiąca.
 • Bankowy dysk na złomie

  Bankowy dysk na złomie

  Dysk z danymi klientów Banku Millennium odkrył na złomowisku i przekazał reporterowi RMF pewien student z Gdańska. Wśród tysiąca ważnych dokumentów były też numery kart kredytowych klientów.
 • Ziobro: Jakubowska jest niewiarygodna

  Ziobro: Jakubowska jest niewiarygodna

  Minister Jakubowska raz mówi "A", a raz mówi "B" w zależności od tego, kiedy jest pytana i przez kogo jest pytana. Już dawno okazała się być osobą całkowicie niewiarygodną - podkreślił Zbigniew Ziobro, gość Faktów RMF.
 • Lewandowski: dyski to bardzo poważny dowód

  Zawartość dysków komputera Jakubowskiej to bardzo poważny dowód - mówi Bogdan Lewandowski. Gość RMF nie wyklucza możliwości złożenia wniosku o ściganie za składanie fałszywych zeznań Jakubowskiej, Czarzastego i Nikolskiego.