Gry - dysk twardy

Artykuły - Dysk twardy (41)

 • Fujitsu oficjalnie przedstawiło LifeBook U2010 UMPC

  Fujitsu oficjalnie przedstawiło LifeBook U2010 UMPC

  Kieszonkowy netbook posiadający 5.6' ekran, oparty na procesorze Intel Atom, wyposażony w 1 GB pamięci oraz dysk twardy 60 GB?
 • Unikalna obudowa na dysk twardy?

  Unikalna obudowa na dysk twardy?

  Niezależnie czy to garnitur, luksusowy samochód, jacht, wszystko co najlepsze robione jest pod indywidualne zamówienie. Więc dlaczego nie przenośne obudowy? Brazylijskie studio projektowe postanowiło zrobić na tym biznes i zając się ich dystrybucją poprzez własną stronę.
 • Król wydajności dysków SATA pokonany

  Król wydajności dysków SATA pokonany

  21 kwietnia WD wprowadził na rynek WD VelociRaptor - dysk SATA "Raptor" 10,000 RPM następnej generacji. Nowy dysk twardy WD VelociRaptor z klasy enterprise jest zaprojektowany dla potrzeb entuzjastów komputerów PC i Mac oraz dla profesjonalnych stacji roboczych.
 • Instalacja gier na PlayStation 3 wyjaśniona

  Instalacja gier na PlayStation 3 wyjaśniona

  Jednym z największych zaskoczeń w przypadku gier wydawanych na PlayStation 3 okazała się być konieczność instalowania części danych na dysk twardy konsoli.
 • Czy w kolejnym modelu Xboksa 360 znajdziemy 60 GB dysk twardy i napęd Blu-ray?

  Czy w kolejnym modelu Xboksa 360 znajdziemy 60 GB dysk twardy i napęd Blu-ray?

  W sieci jest ostatnio głośno z powodu dwóch plotek cyrkulujących wokół Xboksa 360.
 • W trakcie instalowania DMC4 zrób sobie kanapkę

  W trakcie instalowania DMC4 zrób sobie kanapkę

  Kiedy w 2001 roku na rynek wszedł pierwszy Xbox, krytyce nie było końca - "co to za konsola, która ma dysk twardy" - naśmiewali się pecetowcy - "to pecet, a nie konsola" - dorzucali swoje trzy grosze konsolowcy.
 • Więcej o ewentualnej nowej wersji konsoli PlayStation 3

  Więcej o ewentualnej nowej wersji konsoli PlayStation 3

  Agencja Reuters weszła w posiadanie dodatkowych informacji na temat nowej wersji PlayStation 3. Są one uzupełnieniem wczorajszej wiadomości o rozważaniach Sony odnośnie konsoli wyposażonej w większy niż dotychczas dysk twardy.
 • Sony i nowe wersje konsoli PlayStation 3

  Sony i nowe wersje konsoli PlayStation 3

  Rzecznik prasowy Sony Computer Entertainment poinformował na łamach serwisu Bloomberg, że firma bierze pod uwagę możliwość rozpoczęcia produkcji kolejnej wersji konsoli PlayStation 3. Czy zostanie ona zaopatrzona w 80 GB dysk twardy?
 • Dysk twardy dla Wii zapowiedziany

  Dysk twardy dla Wii zapowiedziany

  To już oficjalne. Nintendo nareszcie postanowiło umożliwić podpięcie do Wii zewnętrznego dysku twardego poprzez złącze USB.
 • Microsoft prezentuje Xbox 360 Elite

  Microsoft prezentuje Xbox 360 Elite

  Firma Microsoft ogłosiła amerykańską premierę Xbox 360 Elite, nowego modelu znanej konsoli do gier wideo i rozrywki, wyposażonej w twardy dysk o pojemności 120 GB, port interfejsu HDMI (High-Definition Multimedia Interface), oraz kabel HDMI.