dysk SSD

Artykuły - Dysk SSD (13)

 • Nowe dyski SSD LaCie dla profesjonalistów

  Nowe dyski SSD LaCie dla profesjonalistów

  ​LaCie 1big Dock SSD Pro oraz 1big Dock - nowe rozwiązania z zakresu przechowywania danych - zapewniają wydajność i wszechstronność, tak istotne w pracy profesjonalnych twórców.
 • Samsung - dysk SSD T7 Touch z czytnikiem linii papilarnych

  Samsung - dysk SSD T7 Touch z czytnikiem linii papilarnych

  Samsung Electronics zaprezentowała najnowszy przenośny dysk SSD - T7 Touch. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu sprzętowemu w postaci wbudowanego czujnika linii papilarnych urządzenie wprowadza również nowy poziom bezpieczeństwa danych.
 • Transcend ESD350C - dysk SSD w antypoślizgowej obudowie

  Transcend ESD350C - dysk SSD w antypoślizgowej obudowie

  Firma Transcend zaprezentowała nowy zewnętrzny dysk SSD ESD350C korzystający z interfejsu USB 3.1 typu C. Cechuje go prędkość odczytu na poziomie 1050 MB/s oraz zapisu do 950 MB/s.
 • Pięć powodów przez które dysk SSD nie działa prawidłowo

  Pięć powodów przez które dysk SSD nie działa prawidłowo

  Dyski SSD gwarantują zdecydowanie wyższą wydajność pracy niż dyski twarde, oferując kilkukrotnie większą prędkość zapisu i odczytu danych. Mimo to często zdarza się, że nie działają one tak dobrze, jak oczekujemy tego przy zakupie. Oto pięć powodów, które mogą za tym stać.
 • Transcend ESD240C - wytrzymały przenośny dysk SSD

  Transcend ESD240C - wytrzymały przenośny dysk SSD

  Transcend zaprezentował przenośny dysk SSD - ESD240C. Osiąga on prędkość odczytu danych do 520 MB/s. Dostępny będzie w trzech wersjach pojemnościowych: 120, 240 i 480 GB.
 • Test dysku SSD Transcend ESD230C

  Test dysku SSD Transcend ESD230C

  Transcend ESD230C to nowy, niezwykle kompaktowy zewnętrzny dysk SSD, który korzysta z interfejsu USB 3.1 typu C. Mieliśmy okazję przetestować wersję pojemnościową 480 GB. Czy warto wydać na nią blisko 400 zł?
 • Zewnętrzne dyski SSD - co trzeba o nich wiedzieć?

  Zewnętrzne dyski SSD - co trzeba o nich wiedzieć?

  ​Dyski SSD już na dobre zadomowiły się w laptopach i komputerach stacjonarnych większości użytkowników. Każdy wie, jakie korzyści daje wymiana starego dysku HDD na nowy model półprzewodnikowy.
 • Transcend przedstawia nowy dysk M.2 SSD 830S

  Transcend przedstawia nowy dysk M.2 SSD 830S

  ​Firma Transcend wprowadza do sprzedaży nowy dysk SSD 830S wykorzystujący złącze M.2 w formacie 2280.
 • Transcend JetDrive 850/855 - nowy dysk SSD dla komputerów Mac

  Transcend JetDrive 850/855 - nowy dysk SSD dla komputerów Mac

  Firma Transcend zaprezentowała nowy dysk SSD dla komputerów Mac oparty na protokole NVMe, umożliwiający rozszerzenie pamięci o nawet 960 GB. Będzie on ostępny w dwóch wariantach: JetDrive 850 - dysk SSD z kompletem potrzebnych śrubokrętów oraz JetDrive 855 - dysk SSD umieszczony w eleganckiej aluminiowej obudowie i (podobnie jak w JetDrive 850) komplet śrubokrętów.
 • Test WD My Passport SSD

  Test WD My Passport SSD

  Przenośny dysk twardy przyda się każdemu - i osobie, której zawsze brakuje miejsca do przechowywania danych, i takiej, która traktuje go jako opcję rezerwową użyteczną w ekstremalnych sytuacjach. W obu przypadkach warto sięgnąć po dysk Western Digital My Passport SSD.