dyrektorzy

Artykuły - Dyrektorzy (152)

 • Michał Kaczmarzyk zrezygnował z funkcji dyrektora PPL

  Michał Kaczmarzyk zrezygnował z funkcji dyrektora PPL

  - Michał Kaczmarzyk złożył rezygnację z funkcji naczelnego dyrektora przedsiębiorstwa Porty Lotnicze i dyrektora Lotniska Chopina w Warszawie - poinformował rzecznik prasowy Lotniska Chopina Przemysław Przybylski. Nowym szefem Portów Lotniczych został Mariusz Szpikowski.
 • Sowa: Narodowe media małych dyrektorów

  Sowa: Narodowe media małych dyrektorów

  Projekt ustawy o mediach narodowych ujrzał światło dzienne dopiero wtedy, gdy PiS przeforsował w Sejmie zgoła inną koncepcję przejęcia TVP i Polskiego Radia. Dużo bardziej prymitywną, ale też łatwiejszą w wykonaniu.
 • Magdalena Sroka dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  Magdalena Sroka dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  Zgodnie z ustawą o kinematografii, kadencja dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, którego powołuje minister kultury po przeprowadzeniu konkursu, trwa pięć lat. Od 3 października br. funkcję tę pełnić będzie Magdalena Sroka z Krakowa.
 • Ile zarabiają dyrektorzy?

  Ile zarabiają dyrektorzy?

  Połowa dyrektorów zarabiała w 2013 roku przynajmniej 12 800 zł brutto miesięcznie. Jest to pensja dwukrotnie wyższa od przeciętnych zarobków kierowników, trzykrotnie wyższa od płac specjalistów i niemal pięciokrotnie wyższa od wynagrodzeń pracowników szeregowych - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.
 • Wynagrodzenia dyrektorów w 2013 roku

  Wynagrodzenia dyrektorów w 2013 roku

  W 2013 roku dyrektorzy zarabiali przeciętnie 12 800 zł. Ich wynagrodzenia były ponaddwukrotnie wyższe od zarobków kierowników, trzykrotnie wyższe od płac specjalistów i niemal pięciokrotnie wyższe od wynagrodzeń pracowników szeregowych – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.
 • Zwolniono dyrektora generalnego radia Echo Moskwy

  Zwolniono dyrektora generalnego radia Echo Moskwy

  Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy radia Echo Moskwy, znanego z krytycznych komentarzy pod adresem Kremla, odwołało we wtorek dyrektora generalnego tej stacji Jurija Fiedutinowa.
 • Menedżer szuka pracy

  Menedżer szuka pracy

  Jak wynika z danych portalu Pracuj.pl, w III kwartale tego roku przybyło ofert pracy dla menedżerów najwyższego szczebla. To dobry moment dla dyrektorów i prezesów, którzy rozważają zmianę pracy, by rozejrzeć się za nowymi wyzwaniami zawodowymi. Tylko od czego zacząć?
 • Najwyżej opłacane stanowiska operacyjne w 2012 roku

  Najwyżej opłacane stanowiska operacyjne w 2012 roku

  Zgodnie z wynikami Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2012, na liście najwyżej opłacanych stanowisk operacyjnych znalazły się stanowiska dyrektorskie.
 • Najwyżej opłacane stanowiska operacyjne w 2012 roku

  Najwyżej opłacane stanowiska operacyjne w 2012 roku

  Zgodnie z wynikami Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2012, na liście najwyżej opłacanych stanowisk operacyjnych znalazły się stanowiska dyrektorskie.
 • Dyrektor szkoły żydowskiej oskarżony o niezgłoszenie pedofilii

  Dyrektor ortodoksyjnej szkoły żydowskiej w Paryżu został oskarżony o niepowiadomienie policji o przypadkach pedofilii, której miał się dopuścić szkolny woźny - poinformowały w piątek źródła francuskiego wymiaru sprawiedliwości.