dyrektor

Artykuły - Dyrektor (51)

 • Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Za dalszym rozwojem kolei bezpiecznej, wygodnej i szybkiej, a po 2020 roku Kolei Dużych Prędkości, opowiadał się podczas EKG w Katowicach Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility Siemens. Dyrektor Celiński uczestniczył w panelu dyskusyjnym "Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)".
 • CFO: Forum Dyrektorów Finansowych

  CFO: Forum Dyrektorów Finansowych

  Forum Dyrektorów Finansowych to doroczne spotkanie elity polskich CFO reprezentujących firmy z listy 1000 spółek o najwyższych przychodach. Tegoroczne forum, już 11 maja.
 • Polska Izba Handlu o ustawie o podatku od marketów: niszczy polski handel

  Polska Izba Handlu o ustawie o podatku od marketów: niszczy polski handel

  - To jest projekt ustawy o zniszczeniu polskiego handlu - tak dyrektor generalny Polskiej Izby Handlu Maciej Ptaszyński nazwał rządowy projekt ustawy o podatku od handlu detalicznego.
 • Michał Kaczmarzyk zrezygnował z funkcji dyrektora PPL

  Michał Kaczmarzyk zrezygnował z funkcji dyrektora PPL

  - Michał Kaczmarzyk złożył rezygnację z funkcji naczelnego dyrektora przedsiębiorstwa Porty Lotnicze i dyrektora Lotniska Chopina w Warszawie - poinformował rzecznik prasowy Lotniska Chopina Przemysław Przybylski. Nowym szefem Portów Lotniczych został Mariusz Szpikowski.
 • Marta Konopka nowym dyrektorem Mmrketingu PKO Banku Polskiego

  1 grudnia 2015 roku Marta Konopka, dotychczasowy dyrektor Biura Zarządzania Marką, obejmie funkcję szefa marketingu PKO Banku Polskiego. Zastąpi Tomasza Marszałła, który kończy pracę w banku i przechodzi do Grupy TVN.
 • Magdalena Sroka dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  Magdalena Sroka dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  Zgodnie z ustawą o kinematografii, kadencja dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, którego powołuje minister kultury po przeprowadzeniu konkursu, trwa pięć lat. Od 3 października br. funkcję tę pełnić będzie Magdalena Sroka z Krakowa.
 • Beata Ryczkowska w Stopklatce TV

  Beata Ryczkowska w Stopklatce TV

  Od połowy lipca nową dyrektor programową Stopklatki TV, bezpłatnego naziemnego kanału filmowego, należącego do Kino Polska TV S.A. i Agora S.A., jest Beata Ryczkowska. Jej poprzednik, Wawrzyniec Brach, przechodzi zaś do Filmbox International.
 • Dyrektor projektu Opole: Polskę stać na elektrownię jądrową

  Dyrektor projektu Opole: Polskę stać na elektrownię jądrową

  - Jesteśmy jedynym krajem spośród rozwiniętych krajów Europy, który energetyki jądrowej nie posiada. Wprowadzenie jej do naszego kraju spowoduje rozwój technologii, które do tej pory nie były stosowane - powiedział w rozmowie z portalem "RynekInfrastruktury.pl" Paweł Żbikowski, dyrektor projektu budowy nowych bloków w El. Opole z Mostostalu Warszawa.
 • Nowy dyrektor generalny w ArcelorMittal Poland

  Nowy dyrektor generalny w ArcelorMittal Poland

  Geert Verbeeck został mianowany nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland. Stanowisko obejmie 1 kwietnia 2015 roku. Zastąpi Manfreda Van Vlierberghe, który zostanie dyrektorem technologii w ArcelorMittal Europe - wyroby płaskie, część północna. Bezpośrednim przełożonym Geerta będzie Sanjay Samaddar, prezes ArcelorMittal Poland.
 • Ile zarabia dyrektor, a ile specjalista?

  Przeciętna pensja dyrektora wynosiła 12 500 zł, czyli była prawie pięciokrotnie wyższa niż płaca pracownika szeregowego. Z kolei co czwarty dyrektor zarabiał ponad 21 000 zł brutto miesięcznie - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak w 2014 roku.

Filmy - Dyrektor (1)