dyrekcja

Artykuły - Dyrekcja (111)

 • Wybór wykonawcy tunelu w Świnoujściu po sądowym rozstrzygnięciu

  Wybór wykonawcy tunelu w Świnoujściu po sądowym rozstrzygnięciu

  Decyzja o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na budowę tunelu w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) pod rzeką Świną zapadnie po rozstrzygnięciu sądowym - poinformowała w czwartek szczecińska Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • Nie ma litości. Drogowa dyrekcja już nie żartuje!

  Nie ma litości. Drogowa dyrekcja już nie żartuje!

  GDDKiA zaczęła bez litości egzekwować bankowe gwarancje od wykonawców, którzy spóźniają się z budową lub płatnościami - informuje "Puls Biznesu".
 • Podwyżki płac w gliwickiej fabryce Opla

  Podwyżki płac w gliwickiej fabryce Opla

  Co najmniej o 3,8 proc. rosną w tym roku płace w gliwickiej fabryce Opla. To, czy podwyżki mogą być większe, okaże się w połowie roku. Dyrekcja zdecydowała się też przyjąć do pracy w zakładzie ponad 60 osób, zatrudnianych dotąd przez agencję pracy tymczasowej.
 • Nikt nie chce odśnieżać drogi

  Nikt nie chce odśnieżać drogi

  Prokuratura rozstrzygnie, kto ma odśnieżać byłą drogę krajową numer trzy między Szczecinem a Renicami.
 • A1: Wyrzuceni... wrócili

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na budowę autostrady A1 na odcinku Świerklany - Gorzyczki o długości 18,3 km. Drogę zbuduje firma Alpine Bau, która już raz została wyrzucona z placu budowy tego odcinka.
 • Powołanie Członków Rady Nadzorczej VIII kadencji

  Raport bieżący nr 22/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd KOGENERACJI S.A. informuje, iż Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 24 czerwca powołało do Rady Nadzorczej KOGENERACJI S.A. VIII kadencji następujących członków : 1. Pan Marian AUGUSTYN, 2. Pan Philippe CASTANET, 3. Pan Roman CECOTA, 4. Pan François DRIESEN, 5. Pan Raimondo EGGINK, 6. Pani Birgit FRATZKE-WEISS, 7. Pan Jens LINHART, 8. Pan Harald MINKNER, 9. Pan Roman NOWAK,
 • Polacy źle przygotowani do pracy w UE

  Minister ds. europejskich Mikołaj Dowgielewicz uważa, że nie ma powodu, by sądzić, że kandydaci z Polski są gorzej traktowani lub źle przygotowani do pracy w unijnych instytucjach.
 • Alpine Bau chce unieważnienia przetargu

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała we wtorek, że firma Alpine Bau chce unieważnienia przetargu na wybór wykonawcy ok. 18-km odcinka autostrady A1 od Świerklan do granicy z Czechami w Gorzyczkach. Został on ogłoszony na początku kwietnia.
 • Carlsberg zakazuje picia w pracy

  Carlsberg zakazuje picia w pracy

  Dyrekcja duńskich browarów Carlsberga wprowadziła 1 kwietnia zakaz picia piwa w pracy. W odpowiedzi na to kilkuset pracowników, w tym kierowcy Carlsberga, strajkowało w środę i czwartek.
 • Browar zakazał picia w pracy. Pracownicy strajkują

  Browar zakazał picia w pracy. Pracownicy strajkują

  Dyrekcja duńskich browarów Carlsberga wprowadziła 1 kwietnia zakaz picia piwa w pracy. W odpowiedzi na to kilkuset pracowników, w tym kierowcy Carlsberga, strajkowało w środę i czwartek.