Dymna

Artykuły - Dymna (29)

 • Czat z Anną Dymną

  Czat z Anną Dymną

  Anna Dymna - legenda polskiej sceny, działaczka charytatywna odpowiadała na pytania użytkowników portalu INTERIA.PL.
 • Ktoś zauważył to, co robię

  Ktoś zauważył to, co robię

  Anna Dymna o swojej fundacji i kulisach działań charytatywnych w Polsce.
 • Uśmiech zbawia świat

  Uśmiech zbawia świat

  Przy pomaganiu nie wolno niczego kalkulować. Uśmiech nic nie kosztuje, a zbawia świat - przekonuje Anna Dymna, aktorka, prezes Fundacji Mimo Wszystko.
 • Nie ma mocnych

  Nie ma mocnych

  Piękność adorowana przez mężczyzn, wielka gwiazda. A potem przez chwilę samotna matka, bez domu i bez pracy. Anna Dymna wie jak nikt, że w życiu nic nie jest dane raz na zawsze. Dziś pomaga, bo wierzy, że świat można zmienić.
 • W. Brytania: Bomba dymna podczas antyislamskiego protestu

  Cegły, butelki, puszki, a nawet bomba dymna poleciały w stronę policjantów i antyrasistów podczas antyislamskiego protestu 700 członków skrajnie prawicowej Ligi Obrony Anglii (EDL), do którego doszło w centrum Bradford, na północy Anglii.
 • Italia i jej nie do końca rozwiana zasłona dymna

  Italia i jej nie do końca rozwiana zasłona dymna

  Włosi po raz pierwszy w historii nie pokonali Paragwaju (zremisowali 1-1 w Kapsztadzie), ale nie mają powodów, by wpadać w panikę. Ta drużyna ma charakter.
 • Posłowie o wniosku CBA: Wielka afera czy zasłona dymna?

  B. koordynator ds. służb specjalnych, poseł PiS Zbigniew Wassermann ocenia, że sprawa, o której poinformowało w środę CBA, może okazać się aferą większą niż afera Rywina. Poseł PO Paweł Olszewski podkreśla, że mamy za mało informacji, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
 • Dlaczego Dymna płacze?

  Dlaczego Dymna płacze?

  Nie tańczy i nie śpiewa, a otrzymała tegorocznego Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna". Anna Dymna odebrała nagrodę honorującą wybitne osobowości małego ekranu w poniedziałek, 11 maja, w Warszawie.
 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.
 • Jubileusz Anny Dymnej

  Anna Dymna - jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego teatru - obchodzi jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie ma w dorobku niemal dwieście ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych.

Filmy - Dymna (1)

 • Anna Dymna

  Anna Dymna jest wszechstronną aktorką. Od dziesięcioleci świetnie odnajduje się na dużym ekranie oraz deskach teatru. Często można podziwiać ją także w spektaklach emitowanych w telewizji. Ostatnimi czasy wystąpiła m.in. w "Panu Jowialskim" autorstwa Aleksandra Fredry.