"Dyktator"

Artykuły - "Dyktator" (98)

 • Milioner szuka męża dla córki-lesbijki

  Milioner szuka męża dla córki-lesbijki

  Sacha Baron Cohen ("Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej", "Dyktator", "Bruno") przymierza się do zrealizowania nowego kontrowersyjnego projektu, w którym wyśmieje chińskiego milionera szukającego męża dla córki-lesbijki.
 • Parodia władzy, krew wampira

  Parodia władzy, krew wampira

  "Dyktator" z kolejnym komediowym wcieleniem Saszy Barona Cohena oraz "Mroczne cienie" Tima Burtona z wampiryczną rolą Johnny'ego Deppa to najważniejsze premiery tygodnia. Do kin trafia również w piątek "Moje życie" - filmowa spowiedź Romana Polańskiego.
 • "Dyktator": Democracy? Schtonk!

  "Dyktator": Democracy? Schtonk!

  Po ''Brünie'' można to było jeszcze podważyć, teraz nie ma już wątpliwości: Sacha Baron Cohen jest najwybitniejszym współczesnym komikiem filmowym. W swoim nowym wcieleniu wyśmiewa model bliskowschodniej dyktatury i muzułmańską mentalność, ale tyle samo uwagi poświęca na szydzenie z przywar obrońców demokracji. Zwłaszcza tych, które zaczęły się rzucać w oczy po 11 września 2001.
 • Oscary bez Saszy Barona Cohena!

  Oscary bez Saszy Barona Cohena!

  Sacha Baron Cohen został uznany za persona non grata podczas niedzielnej gali wręczenia Oscarów. Brytyjski komik rozwścieczył Akademię pomysłem przybycia na uroczystość w stroju ze swojego najnowszego filmu "Dyktator".
 • Gwatemala: Były dyktator będzie sądzony za ludobójstwo

  Były gwatemalski dyktator 85-letni Jose Efrain Rios Montt został w piątek formalnie oskarżony o ludobójstwo i zbrodnie przeciw ludzkości popełnione podczas wojny domowej w Gwatemali w latach 1960-1996.
 • Muzycy o śmierci koreańskiego dyktatora

  Muzycy o śmierci koreańskiego dyktatora

  Śmierć przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Ila odbiła się szerokim echem w środowisku muzycznym.
 • Sacha Baron Cohen przybywa do Ameryki!

  Sacha Baron Cohen przybywa do Ameryki!

  Pojawił się zwiastun nowego filmu Saszy Barona Cohena "Dyktator". Znany z ról Alego G, Borata i Bruna komik tym razem wcieli się w postać nawiązującą do Saddama Husajna.
 • Ekstradycja Noriegi: Dyktator wrócił do Panamy

  Ekstradycja Noriegi: Dyktator wrócił do Panamy

  Samolot z byłym dyktatorem Panamy ekstradowanym z Francji wylądował w niedzielę po południu w Panamie, gdzie 77-letniego Manuela Noriegę czeka więzienie.
 • Były panamski dyktator opuścił Francję

  Były panamski dyktator opuścił Francję

  Były panamski dyktator Manuel Noriega, który ma zostać wydalony z powrotem do kraju, opuścił Francję - podała agencja AFP. Samolot z Noriegą wystartował w niedzielę rano z lotniska Orly w Paryżu. W listopadzie francuski sąd zgodził się na jego ekstradycję.
 • Kadafi chciał kupić Malmoe FF

  Kadafi chciał kupić Malmoe FF

  Były dyktator Libii Muammar Kadafi był bardzo zainteresowany kupnem szwedzkiego klubu Malmoe FF - ujawnia szwedzki dziennikarz Lars C. Tinsell w wydanej niedawno książce.

Filmy - "Dyktator" (4)