Dwoje do poprawki

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dwoje do poprawki (Film (2012)[Hope Springs] Reż.David Frankel) ,

Artykuły - Dwoje do poprawki (5)

 • Meryl Streep: W każdej roli coś odnajduję

  Meryl Streep: W każdej roli coś odnajduję

  Meryl Streep niedawno zdobyła swojego trzeciego Oscara, tym razem za rolę brytyjskiej premier Margaret Thatcher w "Żelaznej Damie". Był to typowy popis aktorstwa w jej wykonaniu: genialny, nakreślony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły portret silnej kobiety, która ma władzę - i której się to podoba.
 • "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  Kay i Arnold to małżeństwo z 31-letnim stażem. Dzieci odchowane, pokoje osobne, rozmowy o niczym. On pogodzony ze status quo codziennej rutyny. Ona żyjąca w poczuciu coraz większego oddalenia od męża i osamotnienia wykupuje tygodniowy intensywny kurs dla par w odległym Maine.
 • Tommy Lee Jones: Skarb narodowy

  Tommy Lee Jones: Skarb narodowy

  Tommy Lee Jones ("Faceci w czerni", "To nie jest kraj dla starych ludzi"), którego już 14 września zobaczymy u boku Meryl Streep ("Mamma Mia!", "To skomplikowane") w filmie "Dwoje do poprawki", otrzyma 28 września nagrodę za całokształt twórczości na jubileuszowym, 60. festiwalu w San Sebastian.
 • Meryl Streep znów na ekranie

  Meryl Streep znów na ekranie

  Po oscarowej roli w "Żelaznej Damie" Meryl Streep znów pojawi się na ekranach kin. Tym razem gwiazda zagrała główną rolę w komedii romantycznej "Dwoje do poprawki". Aktorce towarzyszy Tommy Lee Jones.
 • Jak na nowo rozniecić namiętność?

  Jak na nowo rozniecić namiętność?

  "Dwoje do poprawki" to pełna wdzięku komedia romantyczna z bohaterami, którzy - w potocznym rozumieniu - dawno przekroczyli już wiek, dla którego romantyczne uniesienia są chlebem powszednim.