Dwa Sławy

Artykuły - Dwa Sławy (20)

 • Dwa Sławy "Pokolenie X2": Dajmy se na luz [RECENZJA]

  Dwa Sławy "Pokolenie X2": Dajmy se na luz [RECENZJA]

  Zimna wóda pita w butach w mniejszym, uciskającym rozmiarze. Albo w spodniach. Tak wygląda nasze pokolenie, panie Dyzma, w którym to niektórzy raperzy rzucają genialne pojedyncze linijki, a zapominają o napisaniu równie wielkich tekstów. Nie wspominając o dobrze beatów, ale to przecież nasze kochane Sławy. Dwa, którzy jak zwykle ścigają się sami ze sobą.
 • Najlepsze płyty 2018 roku według redakcji Interii

  Najlepsze płyty 2018 roku według redakcji Interii

  Jakie płyty z minionego roku oceniliśmy najwyżej? Oto nasze zestawienie!
 • Recenzja Dwa Sławy "Coś przerywa": Czara wesołej goryczy

  Recenzja Dwa Sławy "Coś przerywa": Czara wesołej goryczy

  Nawet najlepsza marka potrzebuje czasami małej zmiany w swojej działalności. Największym nie zawsze się to udaje. Tym odrobinę mniejszym - wręcz przeciwnie.
 • Najlepszy polski teledysk i numer 2017 roku – hip hop

  Najlepszy polski teledysk i numer 2017 roku – hip hop

  Kto nagrał najlepszy rapowy numer mijających 12 miesięcy, a kto może pochwalić się najlepszym teledyskiem? Możesz zdecydować o tym i ty, głosując w naszych ankietach.
 • Tomasz Knapik czyta Dwa Sławy. Zobacz nową wersję "Człowiek sztos"

  Tomasz Knapik czyta Dwa Sławy. Zobacz nową wersję "Człowiek sztos"

  Radio Kampus przygotowało dla swojego kolejnego gościa rapowy utwór do czytania. Tym razem z singlem duetu Dwa Sławy "Człowiek sztos" zmierzył się lektor Tomasz Knapik.
 • Dwa Sławy u "Dużego w Maluchu"

  Dwa Sławy u "Dużego w Maluchu"

  Przy okazji promocji nowej płyty "Dandys Flow" Astek i Rado Radosny, czyli duet Dwa Sławy, postanowili pojawić się w internetowym programie "Duży w Maluchu".
 • Te-Tris i Astek: O co chodzi w sprawie "Jurka Mordela"?

  Te-Tris i Astek: O co chodzi w sprawie "Jurka Mordela"?

  W 2016 roku w Sądzie Okręgowym w Lublinie rozpoczął się proces, w którym stronami zostali siemiatycki raper Te-Tris oraz były żużlowiec Jerzy Mordel. O sprawie zrobiło się ponownie głośno na początku tego roku.
 • Recenzja Dwa Sławy "Dandys flow": Jest za co!

  Recenzja Dwa Sławy "Dandys flow": Jest za co!

  "Słuchacze rapują, raperzy wydają, ciekawe kiedy wydawcy zaczną słuchać?" – pytają Dwa Sławy. I udzielają odpowiedzi, bowiem sami rapują tak, że słuchacze powinni bez wahania wydać pieniądze. Duetowi dziękujemy za mocne rozpoczęcie rapowego 2017 w Polsce.
 • Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Poprzedni rok dla fanów polskiego rapu był naprawdę dobry. Świetne płyty wydali m.in. Sarius, PRO8L3M, Małpa, O.S.T.R., Rasmentalism oraz Łona i Webber, a ze swojego poziomu nie zeszli chociażby Bonson, Ten Typ Mes, KęKę i VNM. Czy 2017 rok może być równie dobry dla słuchaczy? Jak najbardziej. Oto lista premier, które mogą wywołać największe zamieszanie.
 • Dwa Sławy wyjeżdżają w Bieszczady (klip "A może by tak?")

  Dwa Sławy wyjeżdżają w Bieszczady (klip "A może by tak?")

  Duet Dwa Sławy zapowiedzieli nowy materiał. Premiera następcy „Ludzi sztosów” zaplanowana jest na styczeń 2017 roku. Album zapowiada klip "A może by tak?".

Filmy - Dwa Sławy (1)

 • Dwa Sławy w Maluchu

  Raperzy z Łodzkiej formacji ''Dwa Sławy'' wzięli udział w programie ''Duży w Maluchu''. Muzycy wspólnie z prowadzącym rapowali utwór pt. ''Catering'', który znalazł się na najnowszej płycie formacji.