Film - DVD

Artykuły - DVD (389)

 • "Tajemnica Filomeny" na DVD

  "Tajemnica Filomeny" na DVD

  Na płyty DVD trafia film "Tajemnica Filomeny", z rewelacyjną kreacją Judi Dench. Obraz Stephena Fearsa opowiada historię nastoletniej Irlandki, zmuszonej przez siostry zakonne do oddania własnego dziecka. Po wielu latach kobieta próbuje odnaleźć swego syna.
 • "Hobbit" na Blu-ray i DVD!

  "Hobbit" na Blu-ray i DVD!

  9 kwietnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD debiutuje na sklepowych półkach "Hobbit: Niezwykła podróż" - pierwsza z trzech części filmowej trylogii opartej na arcydziele J.R.R. Tolkiena. Fani Śródziemia otrzymają ponad 110 minut dodatkowych materiałów!
 • Całkowicie różnię się od Bonda

  Całkowicie różnię się od Bonda

  Daniel Craig w postać Jamesa Bonda wcielił się trzykrotnie. Wielu twierdzi, że jest on najlepszym w historii odtwórcą roli 007. I choć może nie wszyscy są tego zdania, nie można zaprzeczyć, że Brytyjczyk to najlepiej opłacany aktor serii, który podpisał już kontrakt na dwa kolejne filmy o Agencie Jej Królewskiej Mości.
 • "Operacja Argo" w marcu na DVD i Blu-rayu

  "Operacja Argo" w marcu na DVD i Blu-rayu

  Uhonorowany trzema Oscarami, w tym dla filmu roku oraz dwoma Złotymi Globami i trzema nagrodami BAFTA "Operacja Argo" to jedna z najgłośniejszych produkcji roku 2012. Obraz w reżyserii Bena Afllecka, który został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków, już 22 marca debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.
 • Co pod choinkę?

  Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.
 • Oboje mają mroczne tajemnice

  Oboje mają mroczne tajemnice

  Film Christophera Nolana "Mroczny Rycerz powstaje" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray. O pracy nad tą niezwykłą produkcją opowiadają odtwórcy głównych ról - Christian Bale (Batman) i Anne Hathaway (Kobieta-Kot).
 • Coś dla fanów Sherlocka Holmesa!

  Coś dla fanów Sherlocka Holmesa!

  "Sherlock Holmes: Gra cieni", brawurowa opowieść o przygodach legendarnego detektywa, debiutuje na Blu-ray i DVD 11 maja. W filmie mistrza kina gangsterskiego Guya Ritchiego główne role zagrali Robert Downey Jr. i Jude Law. Kto jeszcze nie widział tej widowiskowej produkcji, nie może jej przegapić!
 • Filmy Sokurowa na DVD

  Filmy Sokurowa na DVD

  Wybrane filmy znanego rosyjskiego reżysera Aleksandra Sokurowa, którego "Faust" zdobył główne nagrody na ubiegłorocznych festiwalach w Wenecji i Warszawie, 22 marca ukażą się w specjalnym boksie DVD, jako element "Złotej Kolekcji Filmów Sputnika".
 • Filmowe prezenty pod choinkę

  Filmowe prezenty pod choinkę

  Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, a niektórzy z was być może nie mają jeszcze prezentu dla najbliższych. Spokojnie, nie wpadajcie w panikę, pomożemy wam znaleźć coś, co wywoła uśmiech na ich twarzach. Jaki to prezent? Oczywiście dobry film!
 • Tego nie zobaczysz w kinie!

  Tego nie zobaczysz w kinie!

  Z każdym kolejnym rokiem powiększa się zakres interesujących tytułów, które pojawiają się u nas wyłącznie na płytach DVD.