InteriaTV - DVD

Filmy - DVD (32)

 • "Dwie spłukane dziewczyny" - sezon pierwszy już na DVD

  Dwie młode kobiety, pracujące razem jako kelnerki, zaprzyjaźniają się. Nie są zadowolone z obecnej sytuacji, więc odkładają zarobione pieniądze, by otworzyć wspólnie cukiernię.
 • "Figurantka" - 1. sezon już na DVD

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę.
 • "Treme" - sezon I na DVD

  Treme - jedna z dzielnic Nowego Orleanu, która w 2005 roku została niemal całkowicie zniszczona przez huragan Katrina. Wśród jej mieszkańców było wielu muzyków, którzy po katastrofie próbują na nowo ułożyć sobie życie. Dla bohaterów serialu muzyka jest nie tylko pracą, ale i największą pasją, która pomaga im przetrwać trudne chwile.
 • "Hobbit: Niezwykła podróż" na Blu-ray i DVD

  Ku ogromnej radości miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena, Peter Jackson powrócił do Śródziemia, przenosząc na ekran "Hobbita". Teraz pierwsza część trylogii poświęconej przygodom Bilba Bagginsa i krasnoludów ukazuje się na Blu-ray i DVD.
 • "Operacja Argo" na Blu-ray i DVD

  Najlepszy film 2012 r. - według amerykańskiej Akademii Filmowej - ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD. Fabułę "Operacji Argo" oparto na prawdziwych wydarzeniach. To historia tajnej operacji ratowania sześciu amerykańskich zakładników uwięzionych w Teheranie w 1979 roku.
 • "Dopóki piłka w grze"

  Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • "Dziewczyny" sezon I na DVD

  Serial opowiada o szalonym życiu mieszkających w Nowym Jorku dwudziestokilkuletnich dziewczyn.
 • "Wyborcze jaja" na DVD i Blu-ray

  Doświadczony kongresman Cam Brady (Will Ferrell) — po wielkiej publicznej gafie popełnionej przed nadchodzącymi wyborami — musi konkurować z kandydatem wystawionym przez parę knujących, bardzo zamożnych prezesów zainteresowanych zdobyciem wpływów w Karolinie Północnej. Ich wybór padł na naiwnego Marty'ego Hugginsa (Zach Galifianakis), kierownika lokalnego ośrodka turystycznego. Walka obu kandydatów przeradza się w polityczną wojnę, jakiej świat jeszcze nie widział...
 • "Luck" na Blu-ray i DVD

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. 16 listopada serial ukaże się w Polsce na Blu-ray i DVD.
 • "Młyn i krzyż" na Blu-ray i DVD

  12 października, dzięki firmie Galapagos Films, na płytach Blu-ray i DVD debiutuje "Młyn i Krzyż" - film Lecha Majewskiego. Jest rok 1564. W Niderlandach trwa okres ucisku politycznego i religijnego. Panujący hiszpańscy Habsburgowie krwawo zwalczają reformację. W tych realiach historycznych Pieter Bruegel maluje swoje dzieło - niezwykły obraz zatytułowany "Droga krzyżowa"...