Kobieta - DVD

Artykuły - DVD (5)

 • Programy edukacyjne im nie pomagają

  Programy edukacyjne im nie pomagają

  Nie znaleziono dowodów, które by potwierdzały, że oglądanie przez dzieci w wieku 12-24 miesięcy edukacyjnych programów z płyt DVD usprawnia ogólny rozwój językowy lub że maluchy opanowują słowa pojawiające się w umieszczonych na nich filmikach.
 • Jennifer Aniston zachęca do jogi

  Jennifer Aniston zachęca do jogi

  Aktorka Jennifer Aniston znana jest ze swojej smukłej sylwetki i zamiłowania do ćwiczeń. Efektem pasji do zdrowego trybu życia jest instruktażowa płyta DVD z asanami jogi.
 • Jean Michel Jarre znów w Polsce

  Jean Michel Jarre znów w Polsce

  Z kolejną wizytą do naszego kraju przyjeżdża Jean Michel Jarre. Francuski muzyk 13 grudnia w warszawskim EMPiK-u Junior będzie podpisywał swoje najnowsze płyty - "Koncert w Stoczni. Live From Gdansk" i DVD "Solidarnosc Live", która do sklepów trafi w najbliższy poniedziałek, 5 grudnia.
 • Garou

  Garou

  Kanadyjczyk Garou cieszy się w Polsce sporą popularnością, szczególnie wśród fanek. Sympatyczny wokalista niemal na każdym kroku podkreśla swoją sympatię do naszego kraju.
 • Evanescence

  Evanescence

  Założona na początku lat 90. amerykańska grupa Evanescence prawdziwy sukces odniosła w 2003 roku, kiedy jej piosenka "Bring Me To Life" stała się wielkim przebojem, granym w większości rozgłośni radiowych.