Duży w maluchu

Artykuły - Duży w maluchu (38)

 • Duży w Maluchu: Izak

  Duży w Maluchu: Izak

  Jesteś przedstawicielem branży e-sportowej. Co granie na komputerze ma wspólnego ze sportem?
 • Duży w Maluchu: Grupa Filmowa Darwin

  Duży w Maluchu: Grupa Filmowa Darwin

  Jan Jurkowski i Marek Hucz - aktorzy stojący za fenomenem Grupy Filmowej Darwin wsiedli do białego Malucha Filipa Nowobilskiego. Aktorzy znaleźli się w krzyżowym ogniu pytań!
 • Duży w Maluchu: Andrzej Grabowski

  Duży w Maluchu: Andrzej Grabowski

  Z okazji setnego, jubileuszowego odcinka programu Duży w Maluchu Filip Nowobilski zaprosił do białego Fiata 126p nie byle kogo. Na przejażdżkę dał się namówić sam Andrzej Grabowski!
 • Duży w Maluchu: Michał Baryza

  Duży w Maluchu: Michał Baryza

  Gościem najnowszego odcinka programu "Duży w Maluchu" był Michał Baryza, finalista programu Top Model. Z Filipem Nowobilskim porozmawiał on o autorytetach, rozbieranych sesjach i... Światowych Dniach Młodzieży.
 • Duży w Maluchu: Misiek Koterski

  Duży w Maluchu: Misiek Koterski

  Misiek Koterski to niezapomniany Sylwuś z "Dnia świra". Co u niego słychać? Sprawdził to Filip Nowobilski zabierając go na przejażdżkę Maluchem.
 • Duży w Maluchu: Krzysztof Hołowczyc

  Duży w Maluchu: Krzysztof Hołowczyc

  Krzysztof Hołowczyc - chyba najbardziej znany polski kierowca rajdowy - zasiadł za kierownicą prawdziwego cacka. Mowa oczywiście o... białym Maluchu. Podczas przejażdżki nie mogło zabraknąć szczerych wyznań!
 • Duży w Maluchu: Matheo

  Duży w Maluchu: Matheo

  Mateusz "Matheo" Schmidt to uznany producent muzyczny. Na pokładzie Fiata 126p opowiedział Filipowi Nowobilskiemu o branży, Popku z Gangu Albanii i... pociągach. Zapraszamy do lektury!
 • Duży w Maluchu: Beata Śniechowska z MasterChef

  Duży w Maluchu: Beata Śniechowska z MasterChef

  Beata Śniechowska - zwyciężczyni programu MasterChef była gościem Filipa Nowobilskiego. Co najlepsze, udało jej się przygotować kilka pyszności - i to siedząc na fotelu pasażera w Fiacie 126p!
 • Duży w Maluchu: Robert Burneika - Hardkorowy Koksu

  Duży w Maluchu: Robert Burneika - Hardkorowy Koksu

  Stejki, bicepsy i... biały Maluch. Jak nietrudno się domyślić do białego "rumaka" Filipa Nowobilskiego wsiadł - nie bez trudności - Rober Burneika, czyli słynny Hardkorowy Koksu!
 • Duży w Maluchu: Emil - łowca fotoradarów

  Duży w Maluchu: Emil - łowca fotoradarów

  Emil Rau jest bardziej znany jako łowca fotoradarów. Jeden z największych wrogów straży miejskiej dał się zaprosić na przejażdżkę Maluchem Filipa Nowobilskiego. Czy walka z fotoradarami to dla niego hobby, czy też sposób na życie?