duży biust

Artykuły - Duży biust (2)

 • Duży biust: Atut czy przekleństwo?

  Duży biust: Atut czy przekleństwo?

  Bóle kręgosłupa, odparzenia skóry, kłopoty podczas uprawiania sportu, a nawet problemy w sypialni – wszystko to z powodu… dużego biustu. Operacja czy dobrze dobrany biustonosz? Oto dylemat wielu Polek, które mają większy (i cięższy) biust.
 • Biust 44, ostra jazda i rozgrzany Mustang

  Biust 44, ostra jazda i rozgrzany Mustang

  "Najseksowniejsza kobieta świata" - zachwyca się Christiną Hendricks "Esquire Magazine". Ma ogniście rude włosy, błękitne oczy, nieziemsko duży biust i do tego ogromny aktorski talent, który dał się poznać w serialu "Mad Men".

Filmy - Duży biust (3)

 • Noszenie biustonosza nigdy nie było tak przyjemne!

  Brafitterka Joanna Oczkoś zdradza, jak dobrać biustonosz w taki sposób, żeby piersi wyglądały wspaniale. A co ważniejsze, żeby noszenie stanika było komfortowe. Na co należy zwrócić uwagę? Czy nieusztywniane miseczki nadają się do noszenia przez kobiety o obfitym biuście? Jak optycznie powiększyć mały biust? Tego i wiele więcej dowiecie się po obejrzeniu naszego materiału!
 • Marcelina Zawadzka o swoim biuście: Bywało problematycznie

  Marcelina Zawadzka ze względu na spory biust nie zawsze mogła wyjść na wybieg jako modelka. Miss Polonia z 2011 r. nigdy nie miała jednak z tego powodu kompleksów i do dziś ma duży dystans do swojej kształtnej figury. Niedawno została ambasadorką firmy produkującej bieliznę, która promuje biustonosze w większych rozmiarach. – Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne. Jako modelka zaczęłam pracować w wieku 14 lat; wtedy biust był rzeczywiście mniejszy, choć nie taki mały, ale nadawał się jeszcze. Teraz już nie. Teraz mogę być jedynie fotomodelką - wyznaje Zawadzka. – Ile bym nie schudła, on i tak będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej. Zaakceptowałam siebie. Jestem pogodzona z tym, że on taki jest. Chciałabym też, żeby mężczyźni akceptowali nas takimi, jakie jesteśmy - dodaje.
 • "Jest za co chwycić. Właśnie tego szukają mężczyźni!"

  "Jest bardzo ponętna. Nie da się ukryć - jest za co chwycić!" - mówi z dumą Eliezer Alvarez, prezentując swoje dzieło. Ten wenezuelski producent manekinów wypuścił niedawno na rynek serię żeńskich manekinów z wyjątkowo dużym biustem. W Wenezueli, w której panuje kult ciała i obfitych kształtów, zrobiły one prawdziwą furorę. Sprzedawcy sklepowi kupują je na potęgę, mężczyźni nie mogą od nich oderwać wzroku, a kobiety... chcą wyglądać jak one!