Dukan

Synonimy:
dieta wysokobiałkowa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dukan (6)

Filmy - Dukan (4)

 • Więcej białka, mniej w pasie?

  Dieta wysokobiałkowa (proteinowa) pozwala na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów. Według doradcy żywieniowego Jana Ponieckiego, taki sposób odżywiania się przynosi widoczne efekty - i pozwala schudnąć od 2 do 3 kilogramów w tydzień! Decydując się na ten rodzaj redukcji masy ciała, należy spożywać produkty bogate w białko, takie jak mięso kurczaka czy nabiał. Uwaga - dietę białkową można stosować tylko okresowo, ponieważ organizm ludzki nie jest przystosowany do tego, by proteiny aż do tego stopnia dominowały w naszym codziennym jadłospisie.
 • Dr Pierre Dukan w Polsce

  Twórca najsłynniejszej na świcie diety białkowej – dr Pierre Dukan - wyjaśnia, czy da się ją stosować w polskich warunkach oraz zdradza, czy sam stosuje swoją dietę.
 • Dr Dukan: Odchudzanie wymaga motywacji

  Nie jest łatwo być na diecie – przyznaje dr Pierre Dukan. Na serwisie, który właśnie uruchomił w Polsce, osoby odchudzające się znajdą nie tylko przepisy i rady tego słynnego dietetyka, ale także wsparcie psychiczne.
 • Kobiety musza mieć trochę krągłości!

  Nie każdy powinien się odchudzać; co więcej - krąglejsze kobiety rzadziej się rozwodzą! – twierdzi dr Pierre Dukan, i wyjaśnia, jak sprawdzić swoją prawidłowa wagę.