Dubaj

Artykuły - Dubaj (177)

Filmy - Dubaj (20)

 • Koszmarny wypadek z udziałem mechanika! Wideo

  Podczas wyścigu 24H Series w Dubaju doszło do wypadku z udziałem mechanika jednego z zespołów. Mężczyzna został popchnięty przez członka innego teamu i wpadł prosto pod spoiler samochodu, który wypuszczał ze stanowiska w alei serwisowej. Na szczęście poszkodowanemu nie stało się nic poważnego.
 • Takie rzeczy tylko w Dubaju. Policja i ich nowe samochody

  Od wtorku (14 maja) policja z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dysponuje nowym... Maserati GranTurismo. Auto, które ma pod maską 454 konie mechaniczne, może pochwalić się imponującymi osiągami. Do setki rozpędza się w zaledwie 4,7 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 310 km/h. Piraci drogowi z Dubaju muszą mieć się na baczności. (STORYFUL/x-news)
 • Pierwszy policjant-robot

  Policja w Dubaju jeździ Lamborghini i Ferrari, teraz do patrolowania ulic dołączył... robot! Do 2030 takie jednostki mają stanowić aż jedną czwartą sił policyjnych.
 • Awaryjne lądowanie samolotu w Dubaju

  Awaryjne lądowanie samolotu pasażerskiego linii Emirates w Dubaju. Maszyna stanęła w płomieniach i uległa zniszczeniu. Wszyscy pasażerowie są bezpieczni i zostali ewakuowani z pokładu.