Film - drzewa

Artykuły - Drzewa (5)

 • Nowy serial dla dzieci

  Nowy serial dla dzieci

  "George prosto z drzewa" - nowy serial dla dzieci w telewizji Cartoon Network, już od 9 lutego można będzie oglądać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 8:05.
 • Poseł został prezesem

  Poseł został prezesem

  "To jakim mam właściwie być prezesem, panie reżyserze? Poważnym, niepoważnym?" - pyta Jerzy Fedorowicz, krakowski aktor, dyrektor nowohuckiego Teatru Ludowego. Pojawił się w swojej najnowszej roli na planie filmowym fabularnej komedii "Jan z drzewa".
 • Wodecki na planie filmowym

  Wodecki na planie filmowym

  "To moja pierwsza rola filmowa z tekstem, ale mam już doświadczenie filmowe!" - zapewnia Zbigniew Wodecki, który tym razem występuje w niezależnym filmie "Jan z drzewa", gdzie gra... wybitnego muzyka.
 • Brian Scott na planie filmowym

  Brian Scott na planie filmowym

  "Jeśli ktoś się urodził w Gujanie, nie potrzebuje pobierać lekcji gry aktorstwa" - śmieje się Brian Scott, grający w powstającym filmie "Jan z drzewa". Gra rolę pacjenta, który cierpi na depresję, bo jest... czarny.
 • "George prosto z drzewa 2"?

  "George prosto z drzewa 2"?

  Szefowie wytwórni Disney'a starają się namówić Brendana Frasera do udziału w planowanej realizacji sequela filmu "George prosto z drzewa", słynnego przeboju z udziałem aktora . W 1997 roku, kiedy komedia w reżyserii Sama Weismana święciła triumfy na ekranach kin i w box office'ach, nikt nie pomyślał, by podpisać z Fraserem umowę na realizację kontynuacji.