drzewa

Artykuły - Drzewa (179)

Filmy - Drzewa (4)

 • Ulubioną zabawą tego tygrysa jest wchodzenie na drzewa

  Natalia Cara uchwyciła moment, kiedy piękny biały tygrys siedział na drzewie. Urocze zwierzę zostało wychowane przez ludzi w Seaview Predator Park w Południowej Afryce. Mimo swojej wielkości, drapieżnik zgrabnie porusza się po gałęziach. (STORYFUL/x-news)
 • Jak zebrać sok z brzozy? Prosty sposób

  Sok brzozowy, czyli oskoła, to jeden z najlepszych sposobów na dostarczenie naszemu organizmowi mnóstwa koniecznych mikro- i makroelementów, a także witamin z naturalnego źródła! To naturalny środek antynowotworowy, łagodzi bóle związane ze stawami, ponadto jest bardzo dobry na serce, krążenie, a także podnosi odporność. Sok z brzozy możecie zbierać samodzielnie - to naprawdę proste. Zobaczcie nasz poradnik! Kiedy jest najlepszy czas na pozyskanie soku? Okres ten związany jest z rozpoczęciem okresu wegetacyjnego i zwykle przypada na okres przedwiośnia - początek marca, nawet do kwietnia - o ile temperatura przez kilka dni utrzymuje się w granicach 8-10 stopni Celsjusza. Jeżeli zima utrzymuje się dłużej, okres ten się może przesunąć się w czasie.
 • Przerażające nagranie. Zostali zaatakowani przez drzewa

  Ten moment zapamiętają na długo. Rodzina jechała opuszczoną drogą, kiedy nagle zostali zaatakowani przez siły natury.
 • Burza połamała drzewa w Iławie

  Silny wiatr powalił drzewa w pasie od Iławy przez Ostródę po Olsztyn. Pojedyncze drzewa spadły też na drogi w okolicach Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna i Giżycka. Konary spowodowały spore zniszczenia (TVN24/x-news).