druk

Artykuły - Druk (113)

 • ​HP Latex - hybrydowa platforma druku

  ​HP Latex - hybrydowa platforma druku

  Firma HP zaprezentowała zaktualizowaną ofertę drukarek HP Latex z serii R. Nowe funkcje i rozwiązania ułatwią firmom zajmującym się drukiem poligraficznym korzystanie z technologii HP Latex na hybrydowej platformie druku.
 • Innowacje w technologiach druku pomagają redukować koszty w firmach

  Innowacje w technologiach druku pomagają redukować koszty w firmach

  Postęp technologiczny urządzeń drukujących w ostatnich kilku latach jest znaczący. Rozwiązania stosowane do tej pory w specjalistycznych i drogich drukarkach są obecnie dostępne dla szerszego grona odbiorców. W praktyce oznacza to lepszą jakość w połączeniu z redukcją kosztów przedsiębiorstwa.
 • Drukarka, która może cię zrujnować?

  Drukarka, która może cię zrujnować?

  Tania drukarka może okazać się bardzo droga w eksploatacji. Ten test pomoże ci wybrać urządzenie, które drukuje, skanuje i kopiuje najlepiej, a przy tym nie zrujnuje cię finansowo.
 • Odszkodowanie za błąd lekarza

  Odszkodowanie za błąd lekarza

  Można dochodzić swych praw na drodze sądowej. Procesy cywilne są jednak kosztowne i trwają długo.
 • Cenne druki Marcina Lutra skradziono w Eisenach

  Trzy cenne oryginalne druki Marcina Lutra skradziono z witryny w jego muzeum w Eisenach w Turyngii - poinformowała w sobotę policja. Ich wartość oszacowano na ok. 60 tys. euro. Nie natrafiono dotąd na ślad sprawców kradzieży.
 • Ugoda HP z Action i AB i pozew przeciwko Black Point

  Ugoda HP z Action i AB i pozew przeciwko Black Point

  HP zawarło ugody ze spółką Action S.A., dystrybutorem polskiej marki ActiveJet, oraz ze spółką AB S.A., dystrybutorem polskiej marki TB Print. Ugoda ta dotyczy sprzedaży wkładów atramentowych naruszających prawa własności intelektualnej wynikające z patentów HP - podało w informacji prasowej HP. Jednocześnie Hewlett Packard złożyło pozew przeciwko spółce Black Point S.A - mamy oficjalny komentarz firmy w tej sprawie.
 • Z czego składa się tusz do drukarek?

  Z czego składa się tusz do drukarek?

  Co tak naprawdę znajduje się w tuszu do drukarek? Eksperci z firmy Hewlett-Packard Polska odpowiadają na to pytanie.
 • Druk 3D, czyli drukowanie przestrzeni

  Druk 3D, czyli drukowanie przestrzeni

  Druk 3D to nie tylko "trójwymiarowe" pocztówki. Obecnie można wydrukować fizyczny, przestrzenny obiekt o złożonej strukturze. Wirtualny model przekształcony w rzeczywisty przedmiot. Urzeczywistniona wyobraźnia. To już możliwe.
 • Łączenie drukarki z telefonem komórkowym

  Łączenie drukarki z telefonem komórkowym

  Firma HP sukcesywnie rozszerza rodzinę internetowych urządzeń wielofunkcyjnych e-AiO dla domu i biznesu). Są to pierwsze drukarki z bezpośrednim dostępem do treści WWW, takich jak kolorowanki, postacie 3D i szablony HP.
 • PDA Druk-Paku wzrosły w debiucie na NewConnect o 22,7 procent

  Prawa do akcji Kujawskich Zakładów Poligraficznych Druk-Pak, producenta opakowań dla branży farmaceutycznej, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 22,7 proc., do 25,01 zł. Do obrotu na NewConnect trafiło 736.016 praw do akcji serii C spółki.