Film - Druga szansa (serial)

Artykuły - Druga szansa (serial) (10)

 • Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę

  Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę

  Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że serialowa Monika Borecka może być wzorem dla wielu ludzi, bo pomimo wielu życiowych zakrętów i bardzo bolesnych upadków, potrafi się podnieść i iść dalej. W czwartym sezonie "Drugiej szansy" w kolejnych zmaganiach z trudną rzeczywistością pomoże jej Piotr Marczak - nowy bohater grany przez Michała Żurawskiego. Niewykluczone, że oboje połączy coś więcej niż tylko zaangażowanie we wspólny projekt.
 • Małgorzata Kożuchowska: "Druga szansa" zamieni się w thriller

  Małgorzata Kożuchowska: "Druga szansa" zamieni się w thriller

  Małgorzata Kożuchowska zbliża się do końca zdjęć do 3. sezonu "Drugiej szansy". Zapowiada, że w nowych odcinkach w życiu jej bohaterki będzie się dużo działo. Monika Borecka zostanie mamą, nie wiedząc, kto jest ojcem jej dziecka, i będzie godzić pracę zawodową z macierzyństwem. Pojawi się również tajemnicza postać, która znacznie utrudni jej życie.
 • Małgorzata Kożuchowska: Macierzyństwo i kariera

  Małgorzata Kożuchowska: Macierzyństwo i kariera

  W nowych odcinkach "Drugiej szansy" bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską będzie próbowała łączyć macierzyństwo z karierą zawodową. Zdaniem aktorki jest to trudny moment w życiu każdej kobiety, daje jednak ogromną radość i satysfakcję. Gwiazda uważa, że wraz z urodzeniem dziecka kobiety odkrywają w sobie niezwykłe zdolności zarządzania czasem i planowania.
 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" życie Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Powód? Urodzi córeczkę i będzie miała stalkera! Nowe odcinki będzie można oglądać od 13 lutego w TVN.
 • Maja Ostaszewska: Trzeba siebie chronić

  Maja Ostaszewska: Trzeba siebie chronić

  Wiele kobiet ogląda "Drugą szansę" dla Mai Ostaszewskiej. Bo Lidka, którą gra, ma takie same problemy, jak wiele z nas. Co ją czeka w nowych odcinkach?
 • "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  ​W środę, 15 czerwca, padnie pierwszy klaps na planie drugiego sezonu popularnego serialu "Druga szansa". W roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, a u jej boku pojawi się Bartłomiej Topa.
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o życiowej próbie

  "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o życiowej próbie

  Jak to jest mieć luksusowe życie i nagle stracić wszystko? Monika, bohaterka nowego serialu "Druga szansa", dobrze to wie. Teraz musi się nauczyć, jak się po tym podnieść. O serialu opowiada Małgorzata Kożuchowska, która w nim główną rolę. Serial emitowany jest w poniedziałki wieczorem w TVN.
 • Kożuchowska i Arciuch: Rywalki tylko w serialu

  Kożuchowska i Arciuch: Rywalki tylko w serialu

  W mediach krążą plotki o rzekomym konflikcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Tamary Arciuch. Obie aktorki przy okazji premiery serialu "Druga szansa" zaprzeczyły temu, podkreślając, że łączą je serdeczne relacje.
 • Maja Ostaszewska w serialu "Druga szansa"

  Maja Ostaszewska w serialu "Druga szansa"

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska są siostrami. Pierwsza jest przykładną żoną i matką, druga rozchwytywaną agentką gwiazd, która w wyniku intrygi z dnia na dzień traci wszystko.
 • Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN - "Druga szansa"

  Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN - "Druga szansa"

  Telewizja TVN rozpoczyna realizację nowego serialu obyczajowego "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Serial, którego producentem wykonawczym jest ATM Grupa, trafi na antenę TVN wiosną 2016 roku.

Filmy - Druga szansa (serial) (1)