Druga szansa (serial)

Artykuły - Druga szansa (serial) (21)

 • Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę

  Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę

  Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że serialowa Monika Borecka może być wzorem dla wielu ludzi, bo pomimo wielu życiowych zakrętów i bardzo bolesnych upadków, potrafi się podnieść i iść dalej. W czwartym sezonie "Drugiej szansy" w kolejnych zmaganiach z trudną rzeczywistością pomoże jej Piotr Marczak - nowy bohater grany przez Michała Żurawskiego. Niewykluczone, że oboje połączy coś więcej niż tylko zaangażowanie we wspólny projekt.
 • Małgorzata Kożuchowska: "Druga szansa" zamieni się w thriller

  Małgorzata Kożuchowska: "Druga szansa" zamieni się w thriller

  Małgorzata Kożuchowska zbliża się do końca zdjęć do 3. sezonu "Drugiej szansy". Zapowiada, że w nowych odcinkach w życiu jej bohaterki będzie się dużo działo. Monika Borecka zostanie mamą, nie wiedząc, kto jest ojcem jej dziecka, i będzie godzić pracę zawodową z macierzyństwem. Pojawi się również tajemnicza postać, która znacznie utrudni jej życie.
 • Małgorzata Kożuchowska: Macierzyństwo i kariera

  Małgorzata Kożuchowska: Macierzyństwo i kariera

  W nowych odcinkach "Drugiej szansy" bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską będzie próbowała łączyć macierzyństwo z karierą zawodową. Zdaniem aktorki jest to trudny moment w życiu każdej kobiety, daje jednak ogromną radość i satysfakcję. Gwiazda uważa, że wraz z urodzeniem dziecka kobiety odkrywają w sobie niezwykłe zdolności zarządzania czasem i planowania.
 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" życie Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Powód? Urodzi córeczkę i będzie miała stalkera! Nowe odcinki będzie można oglądać od 13 lutego w TVN.
 • Maja Ostaszewska: Trzeba siebie chronić

  Maja Ostaszewska: Trzeba siebie chronić

  Wiele kobiet ogląda "Drugą szansę" dla Mai Ostaszewskiej. Bo Lidka, którą gra, ma takie same problemy, jak wiele z nas. Co ją czeka w nowych odcinkach?
 • Mike Skowron prezentuje "Skrawki"

  Mike Skowron prezentuje "Skrawki"

  Poniżej możecie sprawdzić utwór "L3 Skrawek", którym debiutancką EP-kę zapowiada grupa Mike Skowron.
 • "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  ​W środę, 15 czerwca, padnie pierwszy klaps na planie drugiego sezonu popularnego serialu "Druga szansa". W roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, a u jej boku pojawi się Bartłomiej Topa.
 • Bovska i "Kaktus" z "Drugiej szansy"

  Bovska i "Kaktus" z "Drugiej szansy"

  "Kaktus" debiutantki Bovskiej stał się motywem przewodnim czołówki nowego serialu "Druga szansa", którego gwiazdą jest Małgorzata Kożuchowska. Właśnie zaprezentowano teledysk do tego nagrania.

Filmy - Druga szansa (serial) (1)