druga runda

Artykuły - Druga runda (8)

 • IQ Partners pozyskuje drugą rundę finansowania dla Prowly.com

  Wchodzący w skład portfela inwestycyjnego IQ Partners S.A. projekt Prowly.com pozyskał drugą rundę finansowania. To pierwsza taka transakcja w portfelu funduszu w tym roku. Zgodnie z zapowiedziami zarząd planuje już kolejne.
 • W przyszłym roku możliwe pierwsze ułatwienia w handlu między UE a USA

  W przyszłym roku możliwe pierwsze ułatwienia w handlu między UE a USA

  Już pod koniec przyszłego roku mogą pojawić się pierwsze ułatwienia wynikające z umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. - To bardzo optymistyczny scenariusz - przyznaje Dorota Dąbrowska, dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. W poniedziałek rozpoczęła się druga runda negocjacji między stroną europejską a amerykańską.
 • Rynki nieczułe na luzowanie

  Siła wpływu kolejnych działań stymulacyjnych Fed na rynki finansowe staje się coraz mniejsza. Druga runda QE spowodowała euforię przed, w trakcie i po jej wprowadzeniu. Trzecia wrażenie robiła tylko przed.
 • Efektów drugiej rundy nie widać

  Majowe informacje na temat płac i zatrudnienia dały wyraźną odpowiedź na pytanie o zagrożenie wystąpieniem w sferze inflacji tzw. efektów drugiej rundy. Chodzi o przeniesienie się wyższych cen dóbr konsumpcyjnych na żądania płacowe, które wzmacniałyby konsumpcję i w ten sposób podtrzymywały presję inflacyjną.
 • Druga runda kryzysu w sektorze finansowym?

  Wyniki brytyjskiego Royal Bank of Scotland są złe same w sobie, jednak inwestorzy patrząc na to, co działo się w Wielkiej Brytanii zadają sobie bardziej istotne pytanie: czy po kilku miesiącach znów czeka nas fala problemów sektora finansowego?
 • Udane zamknięcie drugiej rundy finansowania nugg.ad

  Raport bieżący nr 28/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Spółka bmp AG (GPW: BMPAG) informuje, że 10 miesięcy po nabyciu udziałów w spółce nugg.ad z Berlina z sukcesem doszła do skutku druga runda finansowania spółki, w której wiodącą rolę odegrało bmp AG. Oprócz inwestorów pierwszej rundy - bmp Media Investors KGaA i VC Fonds Berlin GmbH, którzy zwiększyli swoje zaangażowanie - do grona akcjonariuszy dołączyła firma Media Ventures Gmb
 • Druga runda inwestycji w serwis www.domzdrowia.pl.

  Raport bieżący nr 10/2006 Podstawa prawna: Inne uregulowania Zarząd MCI Management SA informuje, że w dniu 29 marca 2006 r. fundusz w ramach drugiej rundy inwestycyjnej objął 4.500 udziałów nowej emisji spółki DomZdrowia.pl Sp. z o.o. Za nabyte udziały MCI Management SA zapłaciło 450.000 zł, czyli po cenie nominalnej 100 zł za każdy udział. Nabyte udziały stanowią w sumie 19,68% kapitału zakładowego spółki po podwyższeniu. Po objęciu udziałów nowej emisji MCI Management S.A. łącznie posiada 9.
 • Druga runda inwestycji w Hoopla.pl Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 37/2005 Podstawa prawna § 5 ust. 1 pkt 1 RO - nabycie lub zbycie aktywów o znacznej wartości Zarząd MCI Management SA informuje, że w dniu 19 października 2005 r. Fundusz objął 100 udziałów nowej emisji Hoopla.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nabyte udziały stanową w sumie 26,67% kapitału zakładowego spółki po podwyższeniu. Za nabyte udziały MCI Management SA zapłaciło 200.000 zł, czyli po 2.000 zł za każdy udział. Łączna wartość nominalna udziałów to 137.500 zł, czyli po

Filmy - Druga runda (3)