druga edycja

Artykuły - Druga edycja (150)

 • Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  13 prelekcji. 510 minut z największymi ekspertami ecommerce z takich firm jak m.in. Google, Twitter, Shoplo, PayPal czy Allegro. Już 5 maja startuje druga edycja Ecommerce Day, największej konferencji skierowanej do właścicieli sklepów internetowych. W zeszłorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 250 e-sprzedawców. W tym roku liczba ta zwiększy się do 350 osób oraz setek kolejnych dzięki transmisji online.
 • Young Stars Festival 2015: Będzie druga edycja imprezy

  Young Stars Festival 2015: Będzie druga edycja imprezy

  Wydarzenie odbędzie się 30 maja w poznańskiej hali Arena Festiwal.
 • "Rolnik szuka żony": Co w drugiej edycji?

  "Rolnik szuka żony": Co w drugiej edycji?

  Zakończył się pierwszy sezon programu "Rolnik szuka żony", w którym pięciu uczestników próbowało znaleźć miłość. Jak mówi prowadząca Marta Manowska, finał nie oznacza końca historii bohaterów, a do tego wszyscy już czekają na drugą edycję...
 • "Hell's Kitchen": Już dziś poznamy półfinalistów!

  "Hell's Kitchen": Już dziś poznamy półfinalistów!

  Druga edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wkracza w decydującą fazę. Szef Wojciech Modest Amaro musi zdecydować, którzy uczestnicy trafią do półfinału kulinarnego show.
 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.
 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.
 • "Hell's Kitchen": W restauracji doszło do wypadku!

  "Hell's Kitchen": W restauracji doszło do wypadku!

  Już we wtorek, 9 września o godzinie 20:00, startuje druga edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Mimo że to dopiero początek rywalizacji, jeden z uczestników uległ poważnemu wypadkowi.
 • Aneta Zając w "Hell's Kitchen"

  Aneta Zając w "Hell's Kitchen"

  Już we wtorek, 9 września, startuje druga edycja "Hell's Kitchen". W restauracji pojawi się m.in. Aneta Zając. Jak aktorka wspomina swoją wizytę w "Piekielnej Kuchni"?
 • Kinga Rusin zachwycona bicepsami uczestnika "Hell's Kitchen"

  Kinga Rusin zachwycona bicepsami uczestnika "Hell's Kitchen"

  Już 9 września startuje druga edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Jednym z uczestników jest Mariusz Adam Ryjek, którego muskulaturą zachwycała się Kinga Rusin.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników

  Druga edycja show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie stacji już 6 września o godz. 21.55.

Filmy - Druga edycja (1)

 • "Rolnik szuka żony": Zmiany w nowej edycji

  Do udziału w drugiej serii programu „Rolnik szuka żony” zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu. Prowadząca program Marta Manowska przyznaje, że z niecierpliwością czeka na nowe nagrania. Najbardziej ciekawa jest tego, jakie osoby zgłosiły się do programu i czym zaskoczą widzów. Pilotażowy odcinek drugiej serii zostanie wyemitowany w kwietniu. – Główną ze zmian jest parytet płci. Jeżeli zostanie wybrana do programu kobieta, to zobaczymy teraz mężczyzn w charakterze piszących listy i przyjeżdżających do pań – zdradza Manowska.