dron

Artykuły - Dron (331)

 • Już niedługo inteligentne drony będą sadzić miliard drzew rocznie

  Już niedługo inteligentne drony będą sadzić miliard drzew rocznie

  Brytyjska firma BioCarbon Engineering, przy współpracy z marką Parrot, zaprezentowała innowacyjny system zalesiania dużych obszarów.
 • Stany Zjednoczone zapowiadają testy pierwszego latającego lotniskowca

  Stany Zjednoczone zapowiadają testy pierwszego latającego lotniskowca

  Amerykańska armia w dużej mierze polega na uzbrojonych w rakiety dronach bojowych, którymi można sterować z bezpiecznej odległości bez narażania życia żołnierzy. Dlatego Stany Zjednoczone rozwijają koncepcję latających lotniskowców - samoloty transportowe mają przewozić duże ilości uzbrojonych maszyn bezzałogowych, które będą prowadzić zmasowane ataki na zasadzie roju.
 • RMF: Dron, który rozbił się koło Kętrzyna, może być szpiegowskim samolotem z Rosji

  Jeden z głównych wątków postępowania prokuratury i służb w sprawie niezidentyfikowanego drona, który przedwczoraj rozbił się koło Kętrzyna, niecałe 30 kilometrów od rosyjskiej granicy mówi o tym, że to rosyjski bezzałogowy samolot szpiegowski. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, bezzałogowiec jest badany przez ekspertów wojskowych i cywilnych służb specjalnych.
 • Mężczyzna latający na dronie przed finałem Pucharu Portugalii

  Mężczyzna latający na dronie przed finałem Pucharu Portugalii

  W bardzo nietypowy sposób rozpoczął się mecz finałowy Pucharu Portugalii. Mężczyzna latający na specjalnym dronie podał piłkę sędziemu.
 • Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec Breeze 4K - kompaktowy dron z trybem selfie

  Yuneec projektując niewielkiego drona Breeze 4k postawiła na opcję, która spodoba się entuzjastom tzw. selfie, a więc cyfrowych autoportretów. Takie ujęcie z drona z dowolnej odległości i perspektywy z pewnością zrobi wrażenie!
 • DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  DroneGun - broń do "zdejmowania" cywilnych dronów

  Cywilne Drony stają się coraz bardziej popularne, i coraz bardziej irytujące, a nawet niebezpieczne. Jak sobie z nimi poradzić? Australijska firma DroneShield przygotowała odpowiednie rozwiązanie.
 • Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel Shooting Star - nowy dron do pokazów świetlnych

  Intel zaprezentował Intel Shooting Star - drona stworzonego z myślą o specjalnych pokazach świetlnych, łączących sztukę z nowoczesnymi technologiami. Podczas pokazu premierowego w Hamburgu, w niebo wypuszczono aż 500 zsynchronizowanych bezzałogowych statków latających jednocześnie, ustanawiając tym samym nowy rekord Guinnessa.

Zdjęcia - Dron (2)

 • nt.interia.pl
  Wojskowe oszustwa Iranu i Korei Północnej

Filmy - Dron (17)