drogówka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Drogówka (Film (2013) Reż.Wojtek Smarzowski) , Drogówka (tytuł filmu Wojciecha Smarzowskiego)

Artykuły - Drogówka (49)

 • Wyłoniono najlepszego policjanta drogówki

  Wyłoniono najlepszego policjanta drogówki

  ​Najlepszy policjant ruchu drogowego w Polsce na co dzień pracuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Młodszy aspirant Paweł Rut zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej w ogólnopolskim XXVII Finale Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego".
 • Zatrzymano fałszywych policjantów drogówki

  Zatrzymano fałszywych policjantów drogówki

  Policjanci z Braniewa (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali w niedzielę nad ranem dwóch fałszywych funkcjonariuszy drogówki, którzy zatrzymali samochód i wyłudzili mandat od rosyjskiego kierowcy. Oszuści mieli kamizelki odblaskowe, krótkofalówki i białą czapkę z napisem Krynica Morska.
 • Śląska drogówka zrobi kierowcom dokładne zdjęcia

  Śląska drogówka zrobi kierowcom dokładne zdjęcia

  Sprzęt fotograficzny pozwalający z dużej odległości rejestrować przewinienia kierowców kupili policjanci ze śląskiej drogówki. Umożliwi on np. robienie z daleka zdjęć, na których widać czy kierowca ma zapięte pasy lub czy rozmawia przez telefon.
 • Policjanci drogówki podejrzani o przyjęcie łapówek

  Policjanci drogówki podejrzani o przyjęcie łapówek

  Zarzuty przekroczenia uprawnień i przyjmowania korzyści majątkowych przedstawiono czterem policjantom drogówki ze Szczytna i jednemu emerytowanemu funkcjonariuszowi tej komendy - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie.
 • Rosyjski konsul prowadził auto z 3 promilami

  Jak poinformowała rzeczniczka gdańskiej policji Magdalena Michalewska w niedzielę po południu policjantom z gdańskiej drogówki zajechało drogę auto marki BMW. Samochód wyjechał przed radiowóz z podporządkowanej drogi i stanął w poprzek szosy.
 • Drogówka może już patrzeć z góry na kierowców...

  Drogówka może już patrzeć z góry na kierowców...

  Policyjne radiowozy nie mają ostatnio zbyt dobrej prasy. Po publikacjach związanych z usterkami zainstalowanego w nowych alfach sprzętu pomiarowego, drogówka znów stała się obiektem wielu drwin.
 • Z "drogówką" jeszcze nikt nie wygrał...

  Drogówka w Odessie, na południu Ukrainy, zemściła się na autorze zamieszczonego w internecie filmu o sierżancie, który nazwał język ukraiński "cielęcą mową" - poinformowała organizacja "Kontrola drogowa", rejestrująca naruszanie prawa przez milicję.

Filmy - Drogówka (9)

 • Dzielny policjant z drogówki

  Policjant z chińskiej drogówki bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Kiedy jeden z kierowców zmienił pasy w niedozwolony sposób, postanowił zatrzymać go za wszelką cenę. Nagranie z kamer miejskich pokazuje go, leżącego na dachu jadącego samochodu. W końcu stróżowi prawa udało się rozbić szyberdach i zmusić kierowcę do zjechania na pobocze, po czym go aresztował. Odważnemu policjantowi nic się nie stało.
 • Piękniejsza strona drogówki

  Ma 27 lat, od prawie dwóch lat służy w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. St. post. Justyna Daniłko znalazła się na lutowej karcie kalendarza policyjnego na 2014 rok.
 • Jak wymigać się od mandatu?

  Facet znalazł swój własny autorski sposób. Ciekawe, czy polscy policjanci daliby się tak wkręcić?
 • Toruń. O krok od tragedii...

  Toruń, egzamin na prawo jazdy. Przyjrzyjcie się uważnie zapisom z każdej kamer. Było o krok od tragedii. Samochód z premedytacją postanowił wyprzedzić "elkę", która zatrzymała się przed przejściem, na które wchodzili piesi. Czy takie zachowanie jest uzasadnione? Jaki jest wasz stosunek do "elek"?