Drogówka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Drogówka (Film (2013) Reż.Wojtek Smarzowski) , drogówka

Artykuły - Drogówka (11)

 • Hakerzy wyłączyli wszystkie kamery drogówki

  ​Hakerzy wyłączyli wszystkie kamery moskiewskiej drogówki. 130 urządzeń zainstalowanych na ulicach rosyjskiej stolicy nagle przestając rejestrować wykroczenia drogowe.
 • "Wałęsa" i "Drogówka" zdominowały polskie kino

  "Wałęsa" i "Drogówka" zdominowały polskie kino

  W 2013 roku nie brakowało ciekawych premier filmowych. Szczególnie koniec roku był atrakcyjny dla fanów kina. Widzowie i krytycy wyjątkowo zgodnie z dużym entuzjazmem ocenili dzieło Petera Greengrassa "Kapitan Philips". W polskim kinie królował film "Wałęsa" oraz "Drogówka", która miała swoja premierę na początku roku.
 • "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Drogówka", "Układ zamknięty", "Trzy siostry T" , "Porwanie" zobaczą widzowie drugiej edycji Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego "Sensacyjne Lato Filmów". Impreza wystartowała w czwartek, 8 sierpnia.
 • "Drogówka" w Moskwie

  "Drogówka" w Moskwie

  "Drogówka" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego jest jednym z 16 filmów z 14 państw, które zostaną zaprezentowane w konkursie głównym 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie, który rozpoczął się w czwartek. Przegląd potrwa do 29 czerwca.
 • Przekroczył prędkość. Policjant groził mu gwałtem

  Przekroczył prędkość. Policjant groził mu gwałtem

  Spotkania ze stróżami prawa nie zawsze są lekkie, łatwe i przyjemne. Ten niemiecki turysta przemierzający USA samochodem rozmowy z amerykańskim policjantem z pewnością długo nie zapomni. Funkcjonariusz drogówki w Atlancie za przekroczenie prędkości groził mu bowiem... więziennym gwałtem.
 • "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  Niby to samo. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Jest wódka, są bluzgi, mamy też człowieka w całej swej podłej małości. Kto chce powtórki z "Wesela", będzie miał powtórkę z "Wesela". Nowy film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" nie przestaje jednak zdumiewać. I trzyma w napięciu do ostatniej minuty seansu.
 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Drogówka"

  Najmniejsze Projekcje Świata: "Drogówka"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 lutego, o godz. 11.00, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka".
 • "Drogówka": Kiedy myślimy o korupcji

  "Drogówka": Kiedy myślimy o korupcji

  Nowy film Wojciecha Smarzowskiego, "Drogówka", historia siedmiorga policjantów, z których jeden podejrzany jest o zabójstwo, trafi do kin 1 lutego. W obsadzie są m.in. Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos. Akcja rozgrywa się w Warszawie.
 • "Drogówka": Jest zwiastun filmu Smarzowskiego!

  "Drogówka": Jest zwiastun filmu Smarzowskiego!

  "Tym, którzy mają prawo jazdy, tym, którzy jeszcze go nie mają oraz tym, którym drogówka już zdążyła je zabrać. Pasażerom z przedniego i tylnego siedzenia. Trzeźwym i pijanym. Przechodniom i rowerzystom. Tym, którzy brali, biorą, i tym, co nie biorą. Dają, dawali i tym, co nie dają. Wam wszystkim chciałbym zadedykować ten film" - tymi słowami Wojtek Smarzowski zaprasza na swój nowy obraz "Drogówka".
 • "Drogówka": Smarzowski kpi z policji

  "Drogówka": Smarzowski kpi z policji

  "Drogówka" - policyjny kryminał w reżyserii Wojtka Smarzowskiego (znany wcześniej pod roboczym tytułem "Siedem dni") - trafi na ekrany polskich kin dopiero 1 lutego 2013, już teraz obejrzeć można w internecie zabawne spoty przybliżające sylwetki bohaterów filmu.

Filmy - Drogówka (5)

 • "Wałęsa" i "Drogówka" zdominowały polskie kino w 2013 roku

  W 2013 roku nie brakowało ciekawych premier filmowych. Szczególnie koniec roku był atrakcyjny dla fanów kina. Widzowie i krytycy wyjątkowo zgodnie z dużym entuzjazmem ocenili dzieło Petera Greengrassa "Kapitan Philips". W polskim kinie królowały filmy "Wałęsa" oraz "Drogówka". Rok 2013 okazał się bardzo obfity w dobre polskie produkcje filmowe. Tegoroczne premiery dają nadzieję, że rodzime kino idzie w dobrym kierunku. - Nasze podwórko zdominowały dwa tytuły. To była "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego i oczywiście "Wałęsa" Andrzeja Wajdy. Jest to film, na który wszyscy czekaliśmy i który miał być podsumowaniem i zwieńczeniem rocznej produkcji filmowej. Jeden z najdroższych filmów, przynajmniej w tym roku - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle krytyk filmowy Artur Cichmiński.
 • Smarzowski o filmie "Drogówka"

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Wszystko się zmienia, gdy ginie jeden z nich. O filmie, współpracy z aktorami i nowym projekcie - opowiada reżyser, Wojciech Smarzowski.
 • "Drogówka" (3)

  Nowy film Wojciecha Smarzowskiego w bezkompromisowy sposób ukazuje rzeczywistość polskiej policji.
 • "Drogówka" (2)

  O tym filmie mówi się, że ukaże prawdziwe oblicze polskiej policji! Nowy film Wojciecha Smarzowskiego to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.