drogi

Artykuły - Drogi (226)

Filmy - Drogi (14)

 • "Wydarzenia": Karkołomny pościg za kierowcą. Policjanci użyli broni

  Dolnośląska policja opublikowała nagranie z pościgu za pijanym kierowcą. Mężczyzna uciekał przez ponad 18 kilometrów, próbował także staranować funkcjonariuszy. Do zatrzymania się skłoniły go dopiero strzały. Teraz grozi mu 15 lat więzienia. To niejedyna niebezpieczna sytuacja na polskich drogach w ostatnim czasie.
 • Zalane, nieprzejezdne drogi? On ma na to sposób

  Ta grupa znajomych postanowiła wykorzystać zalane, nieprzejezdne drogi. Do czego? Zobaczcie sami.
 • Kiedy pojedziemy nowymi odcinkami dróg ekspresowych?

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rozmowie z MarketNews24 prezentuje plany realizacji kluczowych inwestycji drogowych w kraju. W najbliższym czasie gotowe mają być kolejne odcinki trasy S3. Do końca przyszłego roku będziemy mieli połączenie drogami szybkiego ruchu Ukrainy i Czech z portami w Szczecinie i Świnoujściu. Do końca przyszłego roku z Warszawą połączone będą Białystok i Trójmiasto. A kiedy gotowa będzie S7 z Warszawy do Krakowa? Gdzie zlokalizowane są dziś główne prace, oraz kiedy możemy spodziewać się realizacji legendarnej Zakopianki? Więcej w materiale wideo.
 • Jak wyczyścić buty z soli?

  Sól, którą posypuje się zimą ulice i chodniki, szkodzi nie tylko samochodom, ale przede wszystkim naszym butom! Dopiero gdy te wyschną, pojawiają się na nich brzydkie, białawe osady, które nie tylko pozostawiają nieprzyjemne wrażenia estetyczne, ale też niszczą strukturę buta, czyniąc go bardziej podatnym na zniszczenia. Jak więc szybko i skutecznie pozbyć się soli z butów? Poznajcie nasz poradnik - przyda się każdemu!