drogi

Artykuły - Drogi (224)

Filmy - Drogi (20)

 • Wyprzedzanie zakończone wypadkiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało

  Na jednej z dróg w stanie Queensland w Australii doszło do dachowania samochodu i przyczepy kempingowej. Na filmie wideo widać, jak kierowca auta próbuje wyprzedzić inny samochód i dachuje. Według raportu miejscowej policji, 67-letniemu kierowcy i jego pasażerowi nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Zalane, nieprzejezdne drogi? On ma na to sposób

  Ta grupa znajomych postanowiła wykorzystać zalane, nieprzejezdne drogi. Do czego? Zobaczcie sami.
 • Ulice solą przesypane. Jaki wpływ na środowisko ma sól drogowa?

  Jaki wpływ na środowisko ma sól drogowa? Ile nas kosztuje? Zapytał o to ekspertów Michał Piróg z "Dzień Dobry TVN". Czy są jakieś alternatywne metody walki ze śliskimi drogami? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kiedy pojedziemy nowymi odcinkami dróg ekspresowych?

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rozmowie z MarketNews24 prezentuje plany realizacji kluczowych inwestycji drogowych w kraju. W najbliższym czasie gotowe mają być kolejne odcinki trasy S3. Do końca przyszłego roku będziemy mieli połączenie drogami szybkiego ruchu Ukrainy i Czech z portami w Szczecinie i Świnoujściu. Do końca przyszłego roku z Warszawą połączone będą Białystok i Trójmiasto. A kiedy gotowa będzie S7 z Warszawy do Krakowa? Gdzie zlokalizowane są dziś główne prace, oraz kiedy możemy spodziewać się realizacji legendarnej Zakopianki? Więcej w materiale wideo.