drogi

Artykuły - Drogi (264)

Filmy - Drogi (17)

 • Kiedy pojedziemy nowymi odcinkami dróg ekspresowych?

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rozmowie z MarketNews24 prezentuje plany realizacji kluczowych inwestycji drogowych w kraju. W najbliższym czasie gotowe mają być kolejne odcinki trasy S3. Do końca przyszłego roku będziemy mieli połączenie drogami szybkiego ruchu Ukrainy i Czech z portami w Szczecinie i Świnoujściu. Do końca przyszłego roku z Warszawą połączone będą Białystok i Trójmiasto. A kiedy gotowa będzie S7 z Warszawy do Krakowa? Gdzie zlokalizowane są dziś główne prace, oraz kiedy możemy spodziewać się realizacji legendarnej Zakopianki? Więcej w materiale wideo.
 • Jak wyczyścić buty z soli?

  Sól, którą posypuje się zimą ulice i chodniki, szkodzi nie tylko samochodom, ale przede wszystkim naszym butom! Dopiero gdy te wyschną, pojawiają się na nich brzydkie, białawe osady, które nie tylko pozostawiają nieprzyjemne wrażenia estetyczne, ale też niszczą strukturę buta, czyniąc go bardziej podatnym na zniszczenia. Jak więc szybko i skutecznie pozbyć się soli z butów? Poznajcie nasz poradnik - przyda się każdemu!
 • Na remont tej drogi nie ma pieniędzy

  Mieszkańcy wsi Gostkowa, Pustelnika i Domanowa nie oczekują cudów, nie marzą o kompleksowym remoncie, położeniu nowego asfaltu. Zadowoliliby się choćby zasypaniem dziur żwirem. Tak, by dało się bezpiecznie przejechać tę trasę zwykłym samochodem osobowym z prędkością 40 kilometrów na godzinę.
 • Okrutna zemsta na motocykliście

  Kto z kim zadarł i dlaczego? Tego do końca nie wiemy. Ale wniosek jest dość prosty: motocyklisto, nie zadzieraj z kierowcą auta, bo może się to źle skończyć...