droga krajowa

Artykuły - Droga krajowa (82)

 • Remontowali 9 km drogi. Przez 3 lata!

  Zakończyła się przebudowa drogi krajowej 42 na odcinku Dębina - Praszka (Opolskie) - podała GDDKiA w Opolu. Prace prowadzone na 9-kilometrowym fragmencie trasy, m.in. przez problemy finansowe kolejnych wykonawców, trwały niemal 3 lata. Kosztowały ok. 28 mln zł.
 • Droga krajowa nr 52: Trwa budowa nowego mostu. Będą objazdy

  Droga krajowa nr 52: Trwa budowa nowego mostu. Będą objazdy

  Trwa budowa mostu objazdowego na granicy gmin Lanckorona i Sułkowice w Biertowicach, na drodze krajowej nr 52. Ruch na razie odbywa się starym mostem na rzece Skawinka, który po ustanowieniu objazdu zostanie rozebrany. Zmiana organizacji ruchu nastąpi po długim weekendzie sierpniowym - informuje GDDKiA.
 • Zderzenie trzech samochodów na drodze krajowej nr 73

  Po zderzeniu trzech samochodów zablokowana jest we wtorek droga krajowa nr 73 w miejscowości Młyny (woj. świętokrzyskie) - podała policja. Dla samochodów osobowych wprowadzono objazdy lokalnymi drogami.
 • Opolskie: Od poniedziałku zamknięta droga krajowa nr 40

  Droga krajowa nr 40 będzie od poniedziałku zamknięta - to wynik remontu mostu na Kanale Gliwickim na osiedlu Sławięcice w Kędzierzynie-Koźlu. Objazd na trasie Kędzierzyn-Koźle - Pyskowice (Śląskie) ma obowiązywać do końca października.
 • Lubelskie: Po wypadku zablokowana droga nr 74

  Lubelskie: Po wypadku zablokowana droga nr 74

  W miejscowości Wólka Gościeradowska (Lubelskie) na drodze krajowej nr 74, między Kraśnikiem a Annopolem, doszło we wtorek do wypadku. Droga jest zablokowana - poinformowała policja.
 • Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 28

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 28 w miejscowości Cisowa (Podkarpackie), gdzie we wtorek rano osobowa skoda zderzyła się z ciężarówką. W wypadku rannych zostało pięć osób.
 • Woda zalała krajową "siódemkę"

  Woda zalała krajową "siódemkę"

  Droga krajowa nr 7 w Skarżysku-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) jest już przejezdna - poinformowała policja. Droga była zablokowana na czas działań straży pożarnej, która wypompowywała wodę z zalanych przez deszcze posesji.
 • Nadal zamknięty most na DK 74

  W dalszym ciągu zamknięty jest most na drodze krajowej nr 74 Sulejów-Zosin. Ruch na odcinku między Wolą Jachową a Łagowem (woj. świętokrzyskie) odbywa się objazdem. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
 • Suwałki: W czwartek 7-godzinna blokada drogi krajowej nr 8

  Dwie blokady drogi krajowej nr 8 zapowiedzieli na czwartek mieszkańcy Suwałk i okolic (woj. podlaskie). Jedni będą protestować przeciwko opóźnieniu budowy obwodnicy miasta, inni przeciwko opóźnieniom przy wycenie ich posesji, na których powstanie obwodnica Augustowa.
 • Zablokowana droga krajowa nr 3 w miejscowości Jawor

  Zablokowana droga krajowa nr 3 w miejscowości Jawor

  Droga krajowa nr 3 Legnica - Jelenia Góra jest zablokowana w miejscowości Jawor (Dolnośląskie), po tym jak policjanci podczas rutynowej kontroli zatrzymanego samochodu znaleźli w nim granat z czasów II wojny światowej.