drifting

Artykuły - Drifting (4)

 • Uwierzyłbyś, że policjanci tak potrafią?

  Uwierzyłbyś, że policjanci tak potrafią?

  Panowanie nad pojazdem w poślizgu to sztuka, którą kierowcy sportowi doskonalą latami. Jej podstawy - w zdecydowanie krótszym czasie - opanować też muszą funkcjonariusze drogówki.
 • Otworzyli obwodnicę, ale wcześniej był drifting

  Drugi odcinek obwodnicy Koszalina (Zachodniopomorskie) został w sobotę otwarty dla ruchu, ma on połączyć drogi krajowe nr 11 Kołobrzeg - Poznań i nr 6 Szczecin - Gdańsk z pominięciem centrum miasta.
 • Permanentna jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu

  Permanentna jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu

  Drifting, czyli zawody polegające na permanentnej jeździe samochodem w kontrolowanym poślizgu, w których zawodnicy walczą ze sobą w pojedynkach w parach, to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportów motorowych na świecie, jak również w naszym kraju.
 • Nissan do jazdy bokiem

  Nissan do jazdy bokiem

  Drifting nieatrakcyjnymi pojazdami traci co najmniej połowę ze swojej widowiskowości. Z tym większą przyjemnością witamy takie projekty, jak nissan 200SX, którego sam właściciel nazywa "cukierkiem".

Filmy - Drifting (9)

 • Po pracy przyszedł czas na odrobinę zabawy

  Instruktor snowboardu wykorzystał pług śnieżny do driftowania po zaśnieżonej ulicy, po tym jak burza śnieżna nawiedziła jego miasto. - Po zakończeniu odśnieżania przyszedł czas na odrobinę zabawy - skomentował Matthew Hickerson. (STORYFUL/x-news)
 • Najlepsi drifterzy. Co za moc!

  W trakcie 10. edycji VERVA Street Racing na ulice Gdyni wyjechali najlepsi drifterzy. Zobaczcie, co to był za pokaz!
 • Kilka sekund wcześniej przewidział co może się stać

  Znajomi wyszli na pagórek, aby z bliska przyjrzeć się wyścigowi. Mężczyzna robił zdjęcia jednocześnie przewidując co może się za chwile stać. I wtedy...
 • Kanapowy drift. Czy to możliwe?

  Daniel jest miłośnikiem motoryzacji i lubi eksperymentować z wynalazkami w domu. Tym razem stworzył kanapę na kółkach i urządził z przyjacielem... kanapowy drift. (STORYUL/x-news)