Drew Barrymore

Artykuły - Drew Barrymore (95)

 • Drew Barrymore: Nigdy więcej nie wyjdę za mąż

  Drew Barrymore: Nigdy więcej nie wyjdę za mąż

  Trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, trzykrotnie się rozwodziła i ma już tego dosyć. „Nigdy więcej nie wyjdę za mąż” - deklaruje 45-letnia aktorka.
 • Drew Barrymore o zmarłym ojcu: Był hedonistą i dużym dzieckiem

  Drew Barrymore o zmarłym ojcu: Był hedonistą i dużym dzieckiem

  Gwiazda „Aniołków Charliego”, podobnie jak wiele innych sław, zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym opowiedziała o swoim ojcu. W słodko-gorzkim wpisie nazwała go hedonistą i dużym dzieckiem. Zapewniła jednak, że z biegiem lat zdołała zaakceptować to, kim był.
 • Drew Barrymore: Skazana na karierę

  Drew Barrymore: Skazana na karierę

  Drew Barrymore pochodzi z rodziny, która wydała na świat już kilka pokoleń aktorów. Jej pradziadkowie, dziadkowie i rodzice - wszyscy oni zajmowali się bądź zajmują tą profesją. Gdy więc - dokładnie 45 lat temu - urodziła się mała Drew, jasne było, że ona również "skazana" jest na występy przed kamerą.
 • Drew Barrymore: Problemy z nadwagą

  Drew Barrymore: Problemy z nadwagą

  Ma skłonności do tycia i od lat walczy z nadprogramowymi kilogramami. Z różnym skutkiem. W opublikowanym na Instagramie poście gwiazda po raz kolejny odniosła się do swoich problemów z wagą, które nasiliły się po ciąży. "Miewam wzloty i upadki. To jak jazda kolejką górską - trudna, ale piękna podróż" - napisała aktorka.
 • Lydian Nadhaswaram: Poznaj genialnego 13-latka z "The World's Best"

  Lydian Nadhaswaram: Poznaj genialnego 13-latka z "The World's Best"

  Pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram to pierwszy zwycięzcą programu "The World’s Best", który emitowany był w lutym i marcu w Stanach Zjednoczonych. Kim jest genialny 13-latek?
 • Tak wygląda bez makijażu. Poznajecie?

  Tak wygląda bez makijażu. Poznajecie?

  Życie Drew Barrymore to pasmo naprzemiennych sukcesów i porażek.
 • Drew Barrymore urodziła córeczkę!

  Drew Barrymore urodziła córeczkę!

  Amerykańska aktorka Drew Barrymore dołączyła do grona kobiet, które zdecydowały się na dość późne macierzyństwo. W wieku 39 lat i półtora roku po urodzeniu swego pierwszego dziecka, gwiazda ponownie została mamą.
 • Romantyczna skandalistka

  Romantyczna skandalistka

  Drapieżny wamp, groźna wojowniczka, słodka marzycielka - to wszystko wcielenia tej samej kobiety!
 • "E.T.": Mój przyjaciel kosmita

  "E.T.": Mój przyjaciel kosmita

  W poniedziałek, 11 czerwca, mija 30 lat od premiery filmu "E.T." w reżyserii Stevena Spielberga. Opowieść o przyjaźni 10-letniego chłopca i sympatycznego kosmity uznawana jest dziś za jeden z najwspanialszych obrazów w historii kina. Nie tylko młodzieżowego. Jedną z kluczowych ról - Gertie - zagrała 7-letnia Drew Barrymore.
 • Najbardziej "przepłacana" gwiazda

  Najbardziej "przepłacana" gwiazda

  Zdaniem niektórych wszyscy hollywoodzcy celebryci zarabiają za dużo. Ale jak wykazał magazyn "Forbes" nawet w tej kategorii są gwiazdy wśród gwiazd. W niechlubnym rankingu prowadzi Drew Barrymore.

Zdjęcia - Drew Barrymore (1)

 • film.interia.pl
  Wes Craven: Mistrz horroru

Filmy - Drew Barrymore (1)

 • "Na ratunek wielorybom"

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore) dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta .