dressing

Artykuły - Dressing (9)

 • "Window dressing" wspiera odbicie na rynku surowców

  W dniu wczorajszym, pomimo bardzo słabych publikacji makroekonomicznych, surowce radziły sobie nadzwyczaj dobrze. Miedź zakończyła trwającą kilka dni serię spadkową, a "słaba" w ostatnim okresie ropa naftowa wybroniła swoje poziomy wsparcia.
 • Ten rok spisany na straty, co z 2012?

  Ten rok spisany na straty, co z 2012?

  Zdaniem analityków nasz rynek nadal znajduje się w konsolidacji spadkowej, a wśród inwestorów panują słabe nastroje. W ich opinii jedyne na co można liczyć, to związany z końcem roku window dressing.
 • Inwestorzy wybrali rolę obserwatorów

  Ciężko komentować coś, co komentowane być nie powinno. Niskie obroty i niewielka zmienność skutecznie zniechęcają inwestorów do podejmowania jakichkolwiek działań. Jednak na zachodzie "window dressing" trwa.
 • Sylwester bez window dressing

  Ostatnia sesja mijającego roku przebiegała bez większych emocji. Indeksy na warszawskim parkiecie nieznacznie traciły na wartości. Mimo skróconego czasu handlu, obroty wyniosły nieco ponad miliard złotych.
 • Efekt "window dressing"

  Efekt "window dressing" oraz pozytywne zamknięcie notowań w USA i Japonii dobrze rokują dla wtorkowej sesji w Warszawie, która powinna zakończyć dzień wzrostami.
 • Window dressing po polsku

  Wtorkowe notowania w USA zakończyły się wzrostami indeksów i można mówić o klasycznym window dressing na amerykańskich rynkach akcji. W Azji inwestorzy także zarobili - Hang Seng zyskał nawet 2,1 proc. Europa zaczyna dzień na zielono, w Paryżu i Amsterdamie indeksy rosną o 0,8 proc.
 • Sesja pod znakiem window dressing

  Zgodnie z oczekiwaniami, ostatnia sesja 2002 roku nie przyniosła większych zmian na warszawskim parkiecie, czego dowodem jest fakt, że żaden z głównych indeksów GPW nie zmienił się więcej niż o 0,2%.
 • LPP bije rekordy

  Kurs LPP, gdańskiej spółki handlującej odzieżą, bije kolejne historyczne rekordy. Wczoraj wzrósł o 3,3%, do 186 zł. Niskie są obroty, ale tym razem może to być zaletą dla inwestorów zainteresowanych pompowaniem aktywów przed końcem roku (window dressing) - "upiększanie" notowań, a przez to portfeli inwestycyjnych, niewiele kosztuje.
 • Czas upiększania wyników

  Kursy przynajmniej 16 spółek mogą rosnąć ze względu na zbliżający się koniec roku i związany z tym "window dressing", czyli sztuczne podnoszenie wycen akcji. W niektórych przypadkach to zjawisko już mogło się zacząć - wynika z analizy PARKIETU.

Filmy - Dressing (3)

 • Sosy i dressingi według Andrzeja Polana

  W kuchni programu Andrzej Polan pokazał przepisy na swoje ulubione sosy. Jak przygotować arbuza z jogurtem i miodem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Szybka i łatwa sałatka ze świeżych warzyw. Sprawdź

  Piotr Kucharski przedstawił wiosenne menu. Kucharz pokazał jak łatwo i szybko przygotować sałatkę ze świeżych warzyw oraz z jakimi dodatkami sałatka będzie najsmaczniejsza. Który dressing najlepiej pasuje do sałaty? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wyjątkowy dressing z kolendrą do sałatek

  Dobra sałatka nie będzie smakowała bez odpowiedniego sosu czy dressingu! Tym razem mamy dla was propozycję na winegret miodowy, który łączyliśmy z sosem lado lemono, a do wszystkiego dodaliśmy kolendry, która dodała wyjątkowego aromatu. Zobaczcie, jak prosto zrobić domowy sos, który w sklepie kosztuje krocie!