dramaty

Artykuły - Dramaty (106)

 • "W imię...": Intymny dramat księdza

  "W imię...": Intymny dramat księdza

  Dystrybutor "W imię..." zaprezentował zwiastun najnowszego filmu Małgośki Szumowskiej, w którym Andrzej Chyra wciela się w postać księdza uwikłanego w intymny dramat.
 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.
 • Intymny dramat księdza, który kocha

  Intymny dramat księdza, który kocha

  Historia przedstawiająca intymny dramat księdza, który kocha - tak o swoim filmie "W imię...", który w lutym będzie walczył o Złotego Niedźwiedzia na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, powiedziała reżyserka Małgorzata Szumowska.
 • Podwójny dramat Nataszy Urbańskiej

  Podwójny dramat Nataszy Urbańskiej

  Zawsze uśmiechnięta. Beztroska. Szczęśliwa. Taką ją widujemy na co dzień. Jednak Natasza Urbańska (35 l.) Nowy Rok 2013 witała ze smutkiem. Musiała pożegnać kogoś bliskiego...
 • Filmowy Sputnik nad Polską

  Filmowy Sputnik nad Polską

  13 wybranych rosyjskich filmów z ostatnich dwóch lat, m.in. dramaty "Żyła sobie baba", "Córka" i "Żyć" oraz wojenny "Biały tygrys", zmierzy się w konkursie na 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Impreza rozpocznie się 15 listopada w Warszawie.
 • Jennifer Garner w dramacie o AIDS

  Jennifer Garner w dramacie o AIDS

  Wszystko na to wskazuje, że amerykańska aktorka Jennifer Garner wystąpi u boku Matthew McConuagheya w filmie "The Dallas Buyers Club" - dramacie, opowiadającym o człowieku chorym na AIDS. W kinach obraz ma pojawić się w 2014 roku.
 • Dramat dla dróg lokalnych?

  Ministerstwo administracji i cyfryzacji chce zmniejszyć z miliarda złotych do 500 milionów pulę pieniędzy przeznaczonych na przyszłoroczny program przebudowy dróg lokalnych, tzw. schetynówek.
 • Dramat matki młodego gwiazdora

  Dramat matki młodego gwiazdora

  Matka piosenkarza Justina Biebera szczerze o trudnej przeszłości.
 • Dramaty i emocje na torze Slovakiaring

  Dramaty i emocje na torze Slovakiaring

  IV runda Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto rozegrana na słowackim torze Slovakiaring dostarczyła mnóstwo emocji uczestnikom i widzom.
 • Dramat piosenkarza

  Dramat piosenkarza

  11-letni pasierb amerykańskiego wokalisty Ushera miał poważny wypadek. Lekarze stwierdzili nieodwracalne ustanie funkcji mózgu chłopca.