Nowe Technologie - dramat

Artykuły - Dramat (4)

 • Dramat na rynku komputerów

  Dramat na rynku komputerów

  W 2009 roku rynek komputerowy zanotuje rekordowe spadki na poziomie prawie 12 procent - przewidują analitycy z firmy Gartner. Inna firma analityczna - IDC - na przełomie roku zredukowała wprawdzie swoją prognozę, ale wciąż mówiła o czteroprocentowym wzroście. W czwartym kwartale 2008 roku dało się już jednak zauważyć pierwsze oznaki spowolnienia.
 • Dramat ośmiolatki oskarżonej o piractwo

  Dramat ośmiolatki oskarżonej o piractwo

  Mieszkanka stanu Oregon pozwała do sądu organizację Recording Industry Association of America po tym, jak RIAA wycofała swoje oskarżenia dotyczące nielegalnej wymiany plików.
 • e-mailowy dramat

  Firma o nazwie IMP Corporation zamierza stworzyć interaktywny dramat e-mailowy. Moderatorem e-maili, czuwającym nad tym , aby fragmenty sklejane z elektronicznych listów układały się w sensowną całość jest pisarz - Simon Beaufoy. Jeśli znasz angielski i chciałbyś wziąć udział w trwającej już od kilku dni zabawie - musisz się (za darmo) zarejestrować tutaj
 • Seksowny dramat

  Najwięcej warta z zarejestrowanych domen "sex.com" - stała się ostatnio przedmiotem wojny. Dwa lata temu Stephen Cohen, odsiadujący cały czas wyrok za jakieś przestępstwo (czyżby seksualne?) oświadczył, że jest właścicielem takiej domeny i może ja sprzedać za minimum 250 milionów USD w gotowce i wysokie opłaty miesięczne przez cały czas użytkowania domeny.